Windows 7 açılışta hata veriyor

Olur tabii ki hocam fakat yükseltme yaparak geçmenizi önemem. Bir DVD alıp internet kafede ucuza halledebilirsiniz. Windows 7 boşta %18 RAM kullanımı varken Windows 8.1 Home Single Language'de %11 değerlerinde. Windows 7 güzel bir işletim sistemi fakat desteği kesilmiş çoğu programda sorunlar çıkarıyor. Windows 8.1 kurmanızı öneririm. Hatta SSD'niz var ise 10 bile kurabilirsiniz.

DLL hataları yaşamak istemiyorum demişsiniz Windows 10 harici tüm sistemlerde DLL sorunu oluyor maalesef. Çözümleri basit olsa da.

Windows 10 iyi fakat sistemi azıcık olsa donduruyor gibi Win 8.1 ile Windows 7 arasında kaldım ama tavsiyenize göre Win 8.1 kuracağım iyi midir bazıları diyor 8.1 7'den kötü diye ama ayrıca SSD var yeni takılı laptopta Windows 7 ona kurulu dediğüm gibi Windows 10 çok RAM kullanıyor hocam siz bilirsiniz 7 yıllık laptop sıcaklıyor dayanmıyor benim için 8.1 iyidir değil mi?
Windows 10 iyi fakat sistemi azıcık olsa donduruyor gibi Win 8.1 ile Windows 7 arasında kaldım ama tavsiyenize göre Win 8.1 kuracağım iyi midir bazıları diyor 8.1 7'den kötü diye ama ayrıca SSD var yeni takılı laptopta Windows 7 ona kurulu dediğüm gibi Windows 10 çok RAM kullanıyor hocam siz bilirsiniz 7 yıllık laptop sıcaklıyor dayanmıyor benim için 8.1 iyidir değil mi?

Hocam yükseltme yapma nedenin Windows 8 CD'si var PC aldığımda verilmişti lisanslı onu kurup sonra 8. 1 yükseltsem hem sistemim lisanslı olur kaçak programlar kullanmak istemem lisanslama için hem de daha sağlıklı olur düşünüyorum uygun mudur sizce.

Hocam yükseltme yapma nedenin Windows 8 CD'si var PC aldığımda verilmişti lisanslı onu kurup sonra 8. 1 yükseltsem hem sistemim lisanslı olur kaçak programlar kullanmak istemem lisanslama için hem de daha sağlıklı olur düşünüyorum uygun mudur sizce.
Uygundur hocam. Windows 8.1 en stabil işletim sistemidir. Windows 10 ve 7'den daha stabilitedir. 8.1 kurmanızı kesinlikle öneririm. Laptopunuzu oyun için kullanmıyorsanız hocalarımız Windows 10 için Ntlite ile düzenlenmiş bir çok İSO paylaşıyor Usb disk veya bir Dvd sayesinde kurabilirsiniz. Onun dışında Windows 8.1 kurarsanız sorun yaşamazsınız.

Benim tavsiyem Windows 8.1 Windows 8'den günceller iseniz hem dediğiniz gibi Lisansınız kaybolmaz ve boş aktivasyon programları ile uğraşmamış olursunuz.

Düzenlenmiş hafif Windows 10 kurmak isterseniz gerek yok bence ama bir göz atın. Buyrun.

Yeni konular

Geri
Yukarı