Windows 7 açılışta hata veriyor

Just Gamer

Picopat
Yer
Gakkoşlar Diyarı Elazığ
Daha fazla  
Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayarım var sabah saatlerinde açılıyordu fakat şimdi açmaya çalıştığımda hata veriyor şöyle yazıyor: Windows 7 başlatılamıyor buna yapılan donanım veya yazılım değişikliği neden olabilir lütfen Windows yükleme diskinizden bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayar onarımını seçin diyor. Ne yapmam lazım yükleme diski şu an elimde değil USB ve CD mevcut değil öneriniz var mı?

Bilgisayar açılırken art arda f8 tuşuna basın önyükleme ekranı gelecektir. Kurtarmayı deneyebilirsiniz, yada güvenli mod ile giriş yapmayı deneyin. Yeni bir driver kurduysanız güvenli modda kaldırın.

Bilgisayar açılmıyor diyorum sen bu linki atıyorsun ayrıca hata kodu 0xc000017.
Bilgisayar açılırken art arda F8 tuşuna basın önyükleme ekranı gelecektir. Kurtarmayı deneyebilirsiniz, ya da güvenli mod ile giriş yapmayı deneyin yeni bir driver kurduysanız güvenli modda kaldırın.

Art arda F8 tuşuna basıyorum fakat ön yükleme ekranı çıkmıyor.

Hocam F8 ile giriş yapamıyor iseniz temiz kurulumsuz geçemeyeceğiniz bir ekran gibi duruyor. Aynı hata başıma geldi F8 ile bende giremiyordum temiz kurulum ile çözdüm. Önemli bilgileriniz var ise başka bir PC'ye takıp verilerinizi kurtarın. Yada bir format dvd'si hazırlayıp CMD ile fotoğraf vs. bilgilerinizi saklayın.

Hocam F8 ile giriş yapamıyor iseniz temiz kurulumsuz geçemeyeceğiniz bir ekran gibi duruyor. Aynı hata başıma geldi F8 ile bende giremiyordum temiz kurulum ile çözdüm. Önemli bilgileriniz var ise başka bir PC'ye takıp verilerinizi kurtarın. ya da bir format DVD'si hazırlayıp CMD ile fotoğraf vs. bilgilerinizi saklayın.

Hocam kusura bakmayın tam olarak acemisiyim de şimdi benim Windows 8 orijinal CD var ben onla başlatsam bilgisayarı onar desem onarırmı Windows 7 işletim sistemini ayrıca bu format diskini nasıl hazırlarım nereden bulabilirim saygılar.
Hocam F8 ile giriş yapamıyor iseniz temiz kurulumsuz geçemeyeceğiniz bir ekran gibi duruyor. Aynı hata başıma geldi F8 ile bende giremiyordum temiz kurulum ile çözdüm. Önemli bilgileriniz var ise başka bir PC'ye takıp verilerinizi kurtarın. ya da bir format DVD'si hazırlayıp CMD ile fotoğraf vs. bilgilerinizi saklayın.

Bu arada isterseniz o hata ekranın fotoğrafını atabilirim.

Hocam kusura bakmayın tam olarak acemisiyim de şimdi benim Windows 8 orijinal CD var ben onla başlatsam bilgisayarı onar desem onarırmı Windows 7 işletim sistemini ayrıca bu format diskini nasıl hazırlarım nereden bulabilirim saygılar.

Bu arada isterseniz o hata ekranın fotoğrafını atabilirim.
BIOS'a girip BOOT ekranından CD'yi seçmeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı