Windows 7 After Effect CC 0xc00007b Hatası

TheLyre

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi, After effect cc'de 0xc00007b hatasını alıyorum. Format atmadan düzeltmenin bir yolu varsa söyleyebilir misin?

Bu arada Recep Abi'nin yaptığı çözümü denemiştim ama olmadı. İşte sorunumun resmi:

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Cezam olduğu için dün mesaj yazamadım. Neyse bilgisayarım 64 bit. Birde format atacaktım fakat şu an elimde 32 bit'li bir format CD'si var. Atmayayım mı?

Cezam olduğu için dün mesaj yazamadım.Neyse bilgisayarım 64 bit. Birde format atacaktım fakat şu an elimde 32 bit'li bir format cd'si var.Atmayayım mı?
Sisteminiz zaten 64 bit se atmayın bence, formati bunun için atacaksaniz unutun formatı. Sorun çözulebir sorun gibi. Google arama yaparken ABD yi seçin, daha sonra ingilizce kaynaklardan sorununuzu arayin, tabi bizimkilerde paylaşmış olabilir. Ben mobilim şuan detaylı bakamiyorum, PC'ye geçince bende biraz araştiririm sizin için.

Aslında bilgisayarım yavaş fakat ben formatı bu sorun için atacaktım, atmayayım o zaman. İnternette bakılmadık site, yapılmadık çözüm bırakmadım fakat yine sonuç aynı. Galiba tek çözüm; format.

Çözüm konusunu da okumamışsınız... Konuda şöyle yazıyor:
Bu konu kapanmıştır. Sorununuzu çözmek için yeni bir konu açınız.

Açtığınız konuda:
  • Başlıkta sorun yaşadığınız oyunun adını belirtin.
  • Konu içinde ise:
    • İşletim sisteminizin tam sürümü (Ör: Windows 8.1 64 Bit)
    • Dependency Walker ile oluşturduğunuz DWI raporu ( Disket simgesine tıklayıp masaüstüne kaydedebilir ve buradan bir Cloud servisine upload edebilirsiniz)

Windows 7'ye teknk destek olmadığından dolayı DWI raporunu 8.1 64 Bit kurulumu sonrasında göndereceksiniz:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

8.1 kurduğunuzda sorun kalacağını pek sanmıyorum ama yine aynı hatayı alırsanız bilin ki sorun kullandığınız korsam sürümden kaynaklanıyordur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı