Windows 7 Ağustos 2018 güncellemesi nasıldır?

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
RAM
3gb
SSD veya HDD modeli
300gb
Ekran kartı
ati readon x1550
Anakart
ms-7267
İşlemci
intel core 2 duo E4500
Arkadaşlar ben Windows 10'dan Windows 7'ye döneceğim çünkü Windows 10 kasıyor (8.1 geç demeyin, en performanslı 7 benim sistemde)
Ancak güncellemeleri 7-8 saat sürüyor ve bu çok sıkıcı.
Aranırken Windows 7 Ağustos 2018 güncellemesi falan varmış .NET Framework 4.7.2 ile geliyormuş sanırsam. Normal Windows 7'de kuramıyordum da. Güvenilir midir ve nereden indirilir acaba?

Oynadığın oyunlar Linux'ta varsa Linux Mint XFCE kurnanı öneririm, daha hızlı bir sistemin olur.

Windows 7 ve altındaki sürümler güvenlik açıklarıyla dolu. İlla Windows diyorsan 8.1 altına düşmemelisin.

Oynadığın oyunlar Linux'ta varsa Linux Mint Xfce kurnanı öneririm, daha hızlı bir sistemin olur.

Windows 7 ve altındaki sürümler güvenlik açıklarıyla dolu. İlla Windows diyorsan 8.1 altına düşmemelisin.

İyide benim banka hesabım yok ki yan öyle değerli hesabım yok. Ayrıca istediğim oyunlar Linux'ta yok maalesef

Bildiğim kadarıyla NTLite ile tüm güncellemeleri ISO'ya aşılayabiliyormuşuz. Tüm güncellemeleri kendin manuel olarak yükle.

Hocam o iş olmuyor bende

Bu uygulama ile indirebilirsin 2018 versiyonunu ama sadece İngilizce var maalesef. Sonradan Türkçe yapabilirsin ama tamamen çevrilmiyor.

Hocam son bir sorum var ben güncelleme yüklemediğim zaman .NET Framework ve DirectX'i yükleyemiyordum ve bunlarda oyunlarda hatalara sebep oluyordu bu ISO dosyası ile bunlar yüklenebilir mi?

Hocam son bir sorum var ben güncelleme yüklemediğim zaman .NET Framework ve DirectX'i yükleyemiyordum ve bunlarda oyunlarda hatalara sebep oluyordu bu ISO dosyası ile bunlar yüklenebilir mi?
ISO içeriğini tam bilmiyorum maalesef. 2018 versiyonu olduğu için yüklü gelme ihtimalleri var.
Eğer işine yararsa, çözüm olarak raporlarsan sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı