Windows 7 AHCI driverini nasıl entegre ederim ?

Rumuz

Hectopat
Windows 7'de ki source dosyasının içine benim anakartın AHCI driverini nasıl entegre edeceğim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 doğrudan AHCI desteği sunar, bu desteği sunmayan XP'nin aksine. Bu yüzden de böyle bir işleme gerek yoktur. Ayrıca kurulumda USB bellek üzerinden sürücü yüklenebilir.
Yeni nesil bir bilgisayar için 3.0 AHCI kontrol driver gerekiyor, Windows 7 ye 3.0 driveri nasıl entegre edebiliriz. Windows 7 2.0 olan portlar icin destek sünüyor. Windows 10'u tercih etmek istemiyorum.
Merhaba arkadasım bu konu ile ilgili 64 bit orjinal Windows 7 MSDN olarak kendim sadece ıntel sürücülerini entegre ettim, istersen senin icin upload ederim.
Windows 7'de ki source dosyasının içine benim anakartın AHCI driverini nasıl entegre edeceğim ?
Senin icin 3.0 AHCI kontrolleri entegre ettim Windows 7 professional x64 sürümü istersen upload ederim.
Denenmiş test edilmiştir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı