Windows 7 Almanca sisteme Windows 10 Türkçe alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Merhabalar, Size özelden mesaj atmak istedim ama mesajı nereden ve nasıl yapacağımı bilemedim. İkinci el ilanlar kısmına konu açmıştım. Onunla ilgili sizinle görüşmek istemiştim. Konunun tamamen silinmesi ile ilgili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet o ilan. Tamamen silebilirsiniz. Konuya giren arkadaşlar için artık yanıltıcı olabilir.
ayrıca ön sipariş için de ilan açmıştım aşağıdaki ilan da kapanabilir. Ön siparişdeki stickler logolar bir aksilik olduğu için stoklara gelmeyecek.

Satılık - PC Kasaları için Oyun Sticker & Logolar (Ön Sipariş) Çok Yakında Stoklarda | Sayfa 9 | Technopat Sosyal

bu 2 ilan kapanınca. sadece elimde olan ve tek güncel liste olan yeni temiz bir ilan açabilirim. Konuyu kirletmemek için de güncel yeni satış listesi yapmayacağım.
İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Maalesef silme işlemi yapamayız. Ancak konuyu kilitleyebiliriz.
Her iki konuyu da kilitliyorum o zaman?
Satışın bittiği ile ilgili son bir yorum daha ekleyeyim sonrasında 2'sini de kitleyebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim. gmail hesabı verebilir miyim?

Konuları tamamen silmişsiniz galiba. Tamam sorun değil. Çok teşekkürler.
İyi çalışmalar.
Hayır sadece yukarıda dediğim işlemi yaptım. Üyelere gözükmez artık. Ayrıca özel mesaj sistemimiz kapalı olduğundan bir konu hakkında yardım isterseniz konu açıp "@üyeismi" yazarsanız konuya etiketleyebilirsiniz kişiyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı