Windows 7 artık yeterli mi?

Bir dakika, ikisi farklı programlar mı?
Ev kullanıcıları için 2 ana sürüm olmak üzere 6 alt sürümü var.

1. Ana sürüm Kaspersky Security Cloud - Free/Personal/Family.

2. Ana sürüm Kaspersky - Anti-Virus/Internet Security/Total Security.

Son düzenleme:
Güvenlik açığının ne olduğunu bilmeyen kişiler konuya doluşmuş. Toptan yanlış bilgilendirme almanız lazım da neyse.

Konu sahibine cevap: Win 7 desteği kesilmiş bir OS olduğu için güncelleme alamayacak bu da güvenlik açıklarına neden olur tabi ki. Sisteminiz destekliyorsa desteği bitmemiş bir OS'a geçin.
Geçmek istemiyorsanız da sağlam bir AV kullanın Defender ve Avast dışında.

Selamlar. Windows 7 Professional kullanıcısıyım. Windows lisansım etkinleştirildi, yani orijinal olarak kullanıyorum. Sizlere sorum acaba şu an için Windows 7 yeterli mi? Güvenlik açığı vb. sıkıntılar olur mu? Windows 10'a geçmeli miyim? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Sisteminiz yeter ise güncel kullanın.

Windows 10'da ram daha çok kullandığı için oynadığım bir oyunda sürekli drop oluyordu bende Windows 7'ye döndüm ve artık drop sorunu veya herhangi bir sorun yaşamıyorum. Üstelik korsan herhangi birşey ile işim olmadığı için desteğin kesilmesiymiş falanmış beni etkilemiyor.

Selamlar. Windows 7 Professional kullanıcısıyım. Windows lisansım etkinleştirildi, yani orijinal olarak kullanıyorum. Sizlere sorum acaba şu an için Windows 7 yeterli mi? Güvenlik açığı vb. sıkıntılar olur mu? Windows 10'a geçmeli miyim? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Ben olsam 8.1'e geçerdim. Ama sisteminiz kötü ise kalabilirsiniz.

Güvenlik açığının ne olduğunu bilmeyen kişiler konuya doluşmuş. Toptan yanlış bilgilendirme almanız lazım da neyse.

Konu sahibine cevap: Win 7 desteği kesilmiş bir OS olduğu için güncelleme alamayacak bu da güvenlik açıklarına neden olur tabi ki. Sisteminiz destekliyorsa desteği bitmemiş bir OS'a geçin.
Geçmek istemiyorsanız da sağlam bir AV kullanın Defender ve Avast dışında.
Teşekkürler
Sisteminiz nedir? Ona göre öneride bulunmak daha sağlıklı olur.
Sistemim karşılıyor win 10'u

Geri
Yukarı