Windows 7 Attempt to reset the display and recover from timeout failed

Tettix

Hectopat
Düne kadar hiçbir sorun yoktu ama bugün bilgisayarı açtığımda "Attempt to reset the display and recover from timeout failed" hatası geldi.

Ben güvenli modda ekran kartını kaldırınca sorun düzeliyor ama bilgisayar onu kendi kendine tekrar yüklüyor. (Ekran kartımı kullanmaya devam etmek istiyorum bu arada öyle kalmamalı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü yüklemeden önce kaldırdığım geri yükleniyor ve bu tekrar bir mavi ekrana yol açıyor. Benim bu aygıt yöneticisinden HD 8510'u kaldırdıktan sonra otomatik olarak geri yüklemesini engellemem gerek sanırım. Yani senin o attığın linktekinin vs. işe yaraması için öncelikle bunu halletmem gerek sanırım ama nasıl halledeceğim hakkında bir fikrim yok hatta mümkün bile olmayabilir.

Son düzenleme:
Sürücüyü yüklemeden önce kaldırdığım geri yükleniyor ve bu tekrar bir mavi ekrana yol açıyor. Benim bu aygıt yöneticisinden HD 8510'u kaldırdıktan sonra otomatik olarak geri yüklemesini engellemem gerek sanırım. Yani senin o attığın linktekinin vs. işe yaraması için öncelikle bunu halletmem gerek sanırım ama nasıl halledeceğim hakkında bir fikrim yok hatta mümkün bile olmayabilir.
Display Driver Uninstaller Download version 17.0.8.6 bu programla güvenli moddan sürücünü kaldır sonra en güncel sürücüyü kur.

Sanırım hatayı en güncel sürücüyü yükleyince alıyorum. AMD'nin sitesinden en son sürüm sürücüyü yükledim ve aynı hatayı aldım. Bu konularla ilgili pek bir bilgim olmamasından ötürü en basit şeyleri bile bilemeyebiliyorum. Eski sürüm (aşırı eski olmamak kaydıyla) nereden yükleyebilirim ve sürümü ne olur?

Not:1 gün parça parça cebelleştim bilgisayarla resmen amma tuhaf bir şey çıktı bu da [emoji19]

Geri
Yukarı