Windows 7 aygıtları yüklenmiyor

ramp

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Windows 7 kurdum.
Ses sürücüsünü yüklemek isterken hata veriyor. Sonra da kaldırıp tekrar yüklemek isterken bilinmeyen aygıt diyor. Sürücüyü güncelleştir'e tıklıyorum Windows aygıtınızı uygun bulamadı diyor. İnternetten driver dosyaları indirdim. Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara seçeneği de aynı. Diğer aygıtları yüklemek isterken de öyle diyor. Driver programları indirdim fakat olmadı. Hata veriyor. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz? Windows 10 yüklemek istemiyorum.

Asla,ama asla Driver Booster kullanmayınız efenim,DriverPack kullanın.
Hocam otomatik sürücü bulma yazılımlarının hiçbiri adam gibi çalışmaz. Yalnız elimizdeki sorunlu sistem güncel değil. Ayrıca zamanında driverpack yazılımının "Elimde bu kamera sürücüsü yok. Sana elimdekini versem olur mu?" dediğini de bilirim. Sosyal üzerinde DriverBooster yazılımının önerilmediğini biliyorum ama mecbur kalmadığınız sürece kullanmazsanız bir şey olmaz. Tabii ne yaptığınızı da biliyor olmalısınız. Sağlıklı günler dilerim.
Yüklenmiyorlar bir yerde yazıyordu dosya konumu bulunamadı.
Hocam işletim sistemi kalıplarınız orijinal miydi? Yani oynanmış bir Windows 7 mi kurdunuz? Desteklenen yonga listesinde sizin ses kartınız vardı.
Windows 7 Professional SP1 32-bit Türkçe indirme bağlantısı:
Windows 7 Professional SP1 64-bit Türkçe indirme bağlantısı:
Windows 7 Ultimate SP1 32-bit Türkçe indirme bağlantısı:
Windows 7 Ultimate SP1 64-bit Türkçe indirme bağlantısı:
Not: iso dosyaları orijinaldir ve crack vb. içermemektedir. Yasal olarak lisanslayabilirsiniz.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı