Windows 7 başlangıç onarma ekranına yönlendirdi

tunaa1

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar.
Windows 7 işletim sistemi kullanmaktayım, görseldeki işlemi yaptıktan sonra sistemim çöktü. Sistemi yeniden başlattıktan sonra başlangıç onarıma yönlendirdi beni, başlangıç onarımda beni sonuçsuz bıraktı bilgisayarda tez yazılarım ve birçok veri bulunmakta. Bu sistemi formatlamadan kurtarma şansımız var mıdır?

Dosya Ekleri

• 6EB03536-507C-42E0-8B0C-7271617FE0D3.png
    6EB03536-507C-42E0-8B0C-7271617FE0D3.png
    375,2 KB · Görüntüleme: 65
Elinizde başka bir bilgisayar varsa hard diski o bilgisayara takıp içindeki verileri alabilirsiniz.
Elinizde tek bilgisayar varsa sürücüyü biçimlendirmeden hard diske işletim sistemi yüklerseniz teoride eski dosyaları silmeden Windows.old diye bir klasörün içine atması gerekiyor.

Önemli dosyalırınızı kurtarmak için youtubeda bir çok video var önerim windows 10 kullanıp önemli dosyalarınızı bulut platformlarında tutmanızdır

Windows 7 USB bellek kurulum dosyası oluşturup formatlama işlemi yapmadan bilgisayarı onar deyip sorunu çözme imkanımız var mıdır peki?
Ve formatlama işlemi yapmadan yeni bir yazılım kurmamız mümkün müdür?

Windows 7 USB bellek kurulum dosyası oluşturup formatlama işlemi yapmadan bilgisayarı onar deyip sorunu çözme imkanımız var mıdır peki?
Ve formatlama işlemi yapmadan yeni bir yazılım kurmamız mümkün müdür?
1.cisi windows 7 eski bir sürüm olduğu için pek bir bilgim yok microsftta üstünde pek durmuyor 2.ciside o dediğiniz yapılabilir yükselt seçeneği ile

Yükselt seçeniği yapılırsa verileri kaybetmeden yükseltebiliriz mi ? Şuan bilgisayar hiç bir şekilde açılmıyor
1.cisi windows 7 eski bir sürüm olduğu için pek bir bilgim yok microsftta üstünde pek durmuyor 2.ciside o dediğiniz yapılabilir yükselt seçeneği ile
Ayrıca sizin dediğiniz YouTube videolarının hepsini denedim hemen hemen hiç bir olumlu sonuç alamadım

Geri
Yukarı