Windows 7 başlangıç onarma hatası

erenagc

Centipat
Daha fazla  
Windows 7 bilgisayarımı Windows 10'a yükselttim. Sonra performans düşüşü yaşadım ve Windows 7'ye geri döndüm. Ancak bilgisayarımı her açtığımda başlangıç onarma çıkıyor ve hiçbir şekilde devam edemiyorum.
Sistem özellikleri.
  • Intel i5 işlemci.
  • 4 GB RAM.
  • NVIDIA GeForce 430 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu nasıl yapabilirim?
Yakın zamanda iş yerimde aynı sorunla karşılaştım yaklaşık 1-2 senedir kullanılmayan bir PC'yi açtığımda onarım başlamıyor bitmiyor PC hiçbir şekilde açılmıyordu BIOS ayalarına girip oradan AHCI'yi seçip BIOS pilini değişince PC direkt şak diye açılmıştı. Anakart modeline göre PC'yi yeniden başlatıp siyah ekrandayken delete/f2 bazı PC'lerde F8 tuşuna basarak BIOS'a girip biraz kurcalarsan bulabilirsin.

Yakın zamanda iş yerimde aynı sorunla karşılaştım yaklaşık 1-2 senedir kullanılmayan bir PC'yi açtığımda onarım başlamıyor bitmiyor PC hiçbir şekilde açılmıyordu BIOS ayalarına girip oradan AHCI'yi seçip BIOS pilini değişince PC direkt şak diye açılmıştı. Anakart modeline göre PC'yi yeniden başlatıp siyah ekrandayken delete/f2 bazı PC'lerde F8 tuşuna basarak BIOS'a girip biraz kurcalarsan bulabilirsin.

Deniyorum umarım çalışır çünkü kuzenimin bilgisayara ihtiyacı var.

Düzeldi. Nasıl mı?
F8 tuşuna art arda bastım. Ardından sürücü ile ilgili olan seçeneği seçtim.

Sorun çözüldü teşekkür ederim.

Deniyorum umarım çalışır çünkü kuzenimin bilgisayara ihtiyacı var.

Düzeldi. Nasıl mı?
F8 tuşuna art arda bastım. Ardından sürücü ile ilgili olan seçeneği seçtim.

Sorun çözüldü teşekkür ederim.

Sürücü imzasını devre dışı bırak seçeneğini seçtim ve oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı