Windows 7 Başlangıç Onarma Sorunu

Hüseyin Alemdar

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar hiçbir elektrik kesintisi veya harddiske zarar verebilecek bir olay olmamasına rağmen birden bire Windows başlatılamıyor tarzı şeyler söyleyip onarım aşamasına atıyor. Onarmaya çalıştığımda ise resimdeki hatayı veriyor. Format belleğini takınca komut sistemine vs. erişebiliyorum. Yapabileceğim bir şey var mıdır acaba?
IMG-20180524-WA0025.jpeg
IMG-20180524-WA0023.jpeg
IMG-20180524-WA0027.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Win10 yüklemeyi dene win7 den daha az güç sarfediyor. Sendeki bilgisayarın yakını bende var win10da çok stabil çalışıyor kasmadan

Win10 yüklemeyi dene win7 den daha az güç sarfediyor. Sendeki bilgisayarın yakını bende var win10da çok stabil çalışıyor kasmadan
SSD'ye geçiş yapmayı düşünüyorum bu aralar. SSD alana kadar idare etsin diye windows 7 yüklemiştim.Format attım şuan açıldı PC.Veriler kaybolmasın diye HDD'yi biçimlendirmeden formatladım.Bu eski sürümden kalan windows.log dosyasını benim mi silmem gerekiyo yoksa belli bir zaman geçtikten sonra kendi kendine siliniyor mu acaba?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı