Windows 7 Bilgisayar Başlarken Otomatik Onarıma Atıyor

Efelinss0

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
2 GB Ram İntel Pentium G2010 İntel HD Graphics
Meslek
Öğrenci
Herhangi bir şekilde format atamıyorum. Güvenli moda giremiyorum. Bilgisayarı kullanamıyorum. Sadece güvenli moda giriyor. Ne yapmalıyım? Farklı ekran kartı taktım olmadı, işlemci taktım olmadı, RAM taktım yine olmadı, HDD değiştirdim yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir şekilde format atamıyorum. Güvenli moda giremiyorum. Bilgisayarı kullanamıyorum. Sadece güvenli moda giriyor. Ne yapmalıyım? Farklı ekran kartı taktım olmadı, işlemci taktım olmadı, RAM taktım yine olmadı, HDD değiştirdim yine olmadı.

SATA slotları ve kablo degıstırerek dene.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kurtarma alanı hasar görmüs virüsten dolayı bahsettin hatanın ilacı bu videoda uygula düzelsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
kurtarma alanı hasar görmüs virüsten dolayı bahsettin hatanın ilacı bu videoda uygula düzelsin.

Tertemiz kurulum flashımı taktım en üste çektim press any key for boot usbyide yaptım ama kurulum ekranı gelmiyor. Ben sorunun anakartta olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı