Windows 7 Bilinmeyen Aygıt Sorunu

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Yeni Windows 7 kurdum, bütün driverlar tam fakat bilinmeyen aygıtı bir türlü bulamadım. İnternette donanım kimliğini de arattım sağlam bir kaynaktan indirme linki bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Donanım Kimliği : ACPI\TOS6205

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 önermiyoruz. Windows 10 kullanman daha iyi olacaktır. Aygıt ise Toshiba bluetooth sürücüsü olarak geçiyor.

Windows 7 önermiyoruz. Windows 10 kullanman daha iyi olacaktır. Aygıt ise Toshiba bluetooth sürücüsü olarak geçiyor.
Windows 10'da inanın ki çok sıkıntı yaşıyorum bu bilgisayarda Windows 7'den başkası stabil değil.

Bu seferde bu Aynı donanım kimliği.

Attığınız driver benim bilgisayarıma sanırım aiit değilmiş. Kurduktan sonra bilgisayarımı yeniden başlattım açılışta Windows onarma çıktı direk neyse ki açıldı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 128
Uyumlu ve güncel sürümü.

Sıkıştırılmış formatı çalıştırdıktan dizini değiştirmezsen default olarak bu dizine dosyaları atacak. C:\Users\KULLANICIADIN\AppData\Local\Temp\TCH0288700A.temp

Aygıt yöneticisinden ilgili donanımı seçip manuel olarak sürücüyü güncelle. Sürücü yeri olarak o dizini belirtin.

Attığınız driveri kurduğumda Windows onarım ekranı geliyor. Onarımdan sonra driver kurulmamış olarak tekrar karşıma çıkıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…