Windows 7 Bilinmeyen Aygıt Sorunu

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Yeni Windows 7 kurdum, bütün driverlar tam fakat bilinmeyen aygıtı bir türlü bulamadım. İnternette donanım kimliğini de arattım sağlam bir kaynaktan indirme linki bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Donanım Kimliği : ACPI\TOS6205

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 önermiyoruz. Windows 10 kullanman daha iyi olacaktır. Aygıt ise Toshiba bluetooth sürücüsü olarak geçiyor.

Windows 7 önermiyoruz. Windows 10 kullanman daha iyi olacaktır. Aygıt ise Toshiba bluetooth sürücüsü olarak geçiyor.
Windows 10'da inanın ki çok sıkıntı yaşıyorum bu bilgisayarda Windows 7'den başkası stabil değil.

Bu seferde bu :( Aynı donanım kimliği.

Attığınız driver benim bilgisayarıma sanırım aiit değilmiş. Kurduktan sonra bilgisayarımı yeniden başlattım açılışta Windows onarma çıktı direk neyse ki açıldı. :D

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 128
Uyumlu ve güncel sürümü.

Sıkıştırılmış formatı çalıştırdıktan dizini değiştirmezsen default olarak bu dizine dosyaları atacak. C:\Users\KULLANICIADIN\AppData\Local\Temp\TCH0288700A.temp

Aygıt yöneticisinden ilgili donanımı seçip manuel olarak sürücüyü güncelle. Sürücü yeri olarak o dizini belirtin.

Uyumlu ve güncel sürümü.

Sıkıştırılmış formatı çalıştırdıktan dizini değiştirmezsen default olarak bu dizine dosyaları atacak. C:\Users\KULLANICIADIN\AppData\Local\Temp\TCH0288700A.temp

Aygıt yöneticisinden ilgili donanımı seçip manuel olarak sürücüyü güncelle. Sürücü yeri olarak o dizini belirtin.
Attığınız driveri kurduğumda Windows onarım ekranı geliyor. Onarımdan sonra driver kurulmamış olarak tekrar karşıma çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı