Windows 7 boot ekranında turuncu şerit ve açılmama sorunu

Murat00

Hectopat
Daha fazla  
Laptopa format attım ve "Invalid signature detected. Check secure boot policy in setup" diye bir hata aldım.
Bu hatayı Technopat'ın videolarından bir çözümle yaptım fakat o hata gitti ama başka bir hata çıkmaya başladı.
Starting Windows yazısı gelıyor ve ekranın ust bolumu turuncumsu bır renk alıyor, hemen tekrar başlıyor ve sonra başlatma seçeneklerını açıyor. Safe modda başlatmayı da denedım açmadı.
Bilgisayarın ilk formatı daha önceden Windows 8 vardı ve su an Windows 7 Pro yükledim ve açılırken dediğim gibi bir hata alıyorum.
Yardım edersenız sevınırım. Şımdıden teşekkürler :D

Screenshot_20171019-113037.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar başka bi işletim sistemi kurmayı dene, örneğin Win 7 32 yada 64 bit. Veya XP 32 x64 bit veya Win 8 32 x64 Bit gibi. Flaş belleği tekrar boot et. Ya da DVD’ye orijinal Microsoft yazılımlarından birini kur. En son çare harici ekran kartı varsa çıkart. Onboard ile kur. Farklı bi ekran kartı dene ve RAM'ları kontrol et işlemciyi bi bak bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı