Windows 7 boot ettikten sonra görüntü gidiyor

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
Windows 7 bilgisayarımı açıyorum ve Windows başlatılıyor ekranından sonra ekran kapanıyor ve No Signal hatası alıyorum.

İlgisayarın çözünürlüğünü 1. Monitöre aldım ama o an PC 2. Monitördeydi kesin öyle ve harici kullanıyorum PC'ye format atma diskine de sahip değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
USB bellek var da içinde format yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgisayarın çözünürlüğünü 1. Monitöre aldım ama o an PC 2. Monitördeydi kesin öyle ve harici kullanıyorum PC'ye format atma diskine de sahip değilim.
Muhtemelen çözünürlüğü monitörün desteklemediği bir çözünürlüğe getirdin. Dün aynısını yaşadım 1920x1080 e çektim ve restart attım. Ondan sonra boot ettikten sonra siyah ekranda kalıyordu. TV'ye takınca bile görüntü gelmedi. Format ile hallettim.

Windows 7 bilgisayarımı açıyorum ve Windows başlatılıyor ekranından sonra ekran kapanıyor ve No Signal hatası alıyorum.
Merhaba
Benim anladığım kadarıyla çözünürlüğünü monitörünün desteklemedeği bir çözünürlüğe almışsın. Bunu çözmek için bilgisayarın bios ekranı geçtikten sonra F8 tuşuna sürekli bas karşına bir ekran gelecek o ekranda seçmen gereken seçeneği ek olarak ekledim. Onu seçip öyle çalıştır ardından masaüstünde boş bir yere sağ tık yapıp çözünürlüğünü artırıp (dikkat et yine çok fazla çıkartma google'a monitörünün modelini yazıp ne kadar çözünürlük desteklediğine bakabilirsin) bilgisayarı yeniden başlatabilirsin.
600x450xwindows-7-sistem-kurtarma-menusu-f8-menusu_d620.jpg.pagespeed.ic.elwQbCZ1gc.jpg

Merhaba
Benim anladığım kadarıyla çözünürlüğünü monitörünün desteklemedeği bir çözünürlüğe almışsın. Bunu çözmek için bilgisayarın bios ekranı geçtikten sonra F8 tuşuna sürekli bas karşına bir ekran gelecek o ekranda seçmen gereken seçeneği ek olarak ekledim. Onu seçip öyle çalıştır ardından masaüstünde boş bir yere sağ tık yapıp çözünürlüğünü artırıp (dikkat et yine çok fazla çıkartma google'a monitörünün modelini yazıp ne kadar çözünürlük desteklediğine bakabilirsin) bilgisayarı yeniden başlatabilirsin.
Eki Görüntüle 424796
Üzgünüm ama baya yanış anlamişşın.Ekran çözünürlüğü kısmından nasıl yaptıysam 2. Bir ekran daha ekleyip 1.Ekranı ana ekran yaptım sonuç olarakta kullanmadığım ekranı geri devreye sokmam gerek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı