Windows 7 CD'den kurarken "Starting Windows" da donma

T

thetruth2

Ziyaretçi
IMG20191215210725.jpg

Bilgisayarıma Windows 7 Home Premium'u CD'den kurmaya çalışırken bu ekranda takılı kalıyor.

Yeni nesil bilgisayarlara Windows 7 kurmak işkence gibi. Yamalanmış bir dosyaya ve işlem yapmanız lazım diye hatırlıyorum. Bu arada laptop hangi Windows sürümü ile geldi?

Bu programdan iso kalıbı indirip CD’ye yazmayı dener misiniz? ISO’lar Microsoft sunucusundan indiriliyor. Key girmeye gerek kalmıyor.
Bu uygulamadan deneyince de olmamıştı.
Yeni nesil bilgisayarlara Windows 7 kurmak işkence gibi. Yamalanmış bir dosyaya ve işlem yapmanız lazım diye hatırlıyorum. Bu arada laptop hangi Windows sürümü ile geldi?
Windows 8.1 ile geldi ve memnun kalmadım.

Bu uygulamadan deneyince de olmamıştı.

Windows 8.1 ile geldi ve memnun kalmadım.
Windows 10 yüklemeyi deneyin. Windows 7’de driver kurmak artık yeni cihazlar için işkence. Bilgisayarımda Microsoft sitesinden indirdiğim Windows 7 kalıbı var. Google Drive’a yükleyebilirim. Burada attığım programın yeni sürümü var bir dene olmazsa yarın en geç sana linki yollarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı