Windows 7 Directx 12 desteği gelecek mi?

şevki18

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar birkaç defa Windows 8.1 yükledim. Fakat hızlanması gerekirken tam tersi dahada yavaşladı. Eğer windows 7'ye Directx 12 desteği gelecekse devam edeceğim Windows 7'ye, gelmeyecekse Windows 8.1 geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 kurarsan destek gelir. Eski İşletim Sistemine gelir demek mantıksız. Ayrıca Windows 8.1 i nasıl yavaş diyorsunuz, hala anlamış değilim.

Ben Windows 8 yavaş demiyorum, Sadece benim pc de özellikle açılışta Windows 7 30 saniyede açılırken Windows 8.1 1.30 dakikayı buluyor herşey güncel bios vs.

Windows 8.1 kurarsan destek gelir. Eski İşletim Sistemine gelir demek mantıksız. Ayrıca Windows 8.1 i nasıl yavaş diyorsunuz, hala anlamış değilim.

Arkadaş Windows 8'in sadece bilgisayarında hantal olduğunu söylemiş. Arkadaşım sen sistem özelliklerini yazar mısın ? Windows 8.1 ' in biraz hantal olması garip. Belki sisteminden kaynaklanıyordur.

O sorun senin bilgisayarınla alakalı. Windows 8.1 ile değil. Windows 7 kurduğunda, bir sürü Windows güncellemesi gelir. 150 ye yakın. Ama Windows 8.1 de şimdiye kadar en fazla 5 tane geldi bana. O yüzden Windows 8.1 günceldir, daha iyidir.

O sorun senin bilgisayarınla alakalı. Windows 8.1 ile değil. Windows 7 kurduğunda, bir sürü Windows güncellemesi gelir. 150 ye yakın. Ama Windows 8.1 de şimdiye kadar en fazla 5 tane geldi bana. O yüzden Windows 8.1 günceldir, daha iyidir.

Hayır! Bende Windows 7 kullanıyorum İlk kurduğumdan itibaren 20 ' yi geçkin güncelleme gelmedi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı