Windows 7 Donma Sorunu

yrfann

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle lütfen Windows 10'a geç demeyin eski sistemlerde sorun çıkartıyor ve bilgisayarımın Win98 geçirmişliği var. Windows 7'yi bir bilgisayarcıya yüklettik ve yaklaşık 4 5 ay Win7 kullandık. Sonrasında Win8.1'e geçeyim dedim geçtim biraz ağırlaştı gibi oldu bilgisayar. Sonra dün yine Win7 indirdim bir siteden ve kendim yükledim. Bilgisayar ingilizce oldu fakat babamın ve benim ingilizcem iyi o yüzden bir sıkıntı yaşamadık. Fakat Windows Loader yükleyip etkinleştirdikten sonra ne olduysa oldu bilgisayar aşırı donmaya başladı bir çok kez dondu AVG indirip onarım vs. yapınca az buçuk kendine geri geldi. Bilgisayar özelliklerim : AMD Athlon 64 X2 6000+
M-720-US3 anakart ( Gigabyte )
Asus HD 3600 ekran kartı
2 GB DDR2 RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 32 bit yükledim şuan bir sıkıntı yok Microsoft C++ vs. bileşenleri de yükleyince kasma donma kalmadı ortada. Bir tek İngilizce dili Türkçe'ye çeviremedim onu da becerebilirsem pek bir sıkıntı çıkarmaz 1 2 yıl :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı