Windows 7 dual boot sorunu

Agadjanof

Decapat
Beyler az önce PhoenixOS diye bir OS kurdum Windows'a daha sonra yeniden başlattım ki PhoenixOS'a geçiş yapayım daha sonra bu ekran geldi boot yerinde de sadece Windows var diğer indirdiğim OS yok. Şu an bilgisayarı açamıyorum habire bu ekran geliyor sonra da başlangıç onarma sayfası ordan da her şeyi yapıyorum olmuyor. Ben bu indirdiğim OS'u nasıl açıcam? Bir yolu var mı?

Dosya Ekleri

• 68977E90-78C7-4B05-8620-FD6EF3CBE417.jpeg
    68977E90-78C7-4B05-8620-FD6EF3CBE417.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 53
Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler az önce PhoenixOS diye bir OS kurdum Windows'a daha sonra yeniden başlattım ki PhoenixOS'a geçiş yapayım daha sonra bu ekran geldi boot yerinde de sadece Windows var diğer indirdiğim OS yok. Şu an bilgisayarı açamıyorum habire bu ekran geliyor sonra da başlangıç onarma sayfası ordan da her şeyi yapıyorum olmuyor. Ben bu indirdiğim OS'u nasıl açıcam? Bir yolu var mı?
BIOS'unuzun atadığı BOOT tuşunu öğrenin. Genelde ya ESC ya da F2 ya da F11 oluyor. BOOT menüsünde Phoenix OS ya da Phoenix OS'in kurulu olduğu parçayı seçin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı