Windows 7 DVD bir tuşa basın yazısı gelmiyor

eventstar3

Hectopat
Windows 7 ultimate 64 bit DVD'si mevcut. Fakat format atamıyorum. BIOS'tan 1st olarak işaretledim DVD'yi ama yine de bir tuşa basın yazısı gelmiyor.

Aslında ben de orijinal windows 7 home basic dvdsi var. Bilgisayarı aldığımda verdiler fakat ondada dosyalar falan yükleniyor güncelleştirmeler yükleniyora gelirken hata veriyor.
Güncelleştirme yüklemesini nasıl iptal edebilirim ?

Zaten o güncelleştirmeleri DVD'nin içinden yüklemio mu DVD'nin içinde upgrade diye bir dosya var onu silsem acaba düzelir mi ?

Önceleri format atabiliyordum fakat şimdi atamıyorum. Güncelleştirmeler yüklenirken hata veriyor.

Öncelikle güncelleştirmeler DVD'nin içinde yer alan upgrade klasöründe değildir. Güncellemeler, işletim sistemi çıktıktan sonra yazılımda tespit edilen hataları yamalamak için sonradan yapılırlar.

DVD'deki Upgrade klasörü ise eski veya daha düşük (Home Basic gibi) sürümlerden yüksetlme yapmak için vardır.

Güncelleştirme yapılırken sistemin verdiği hatayı söylerseniz yardımcı olabiliriz. Güncelleştirmeleri sakın ama sakın kapamayın. Bilgisayarınıza virüs girme olasılığı kat kat artacaktır.

Bir Dakika bulacağım o hata kodunu yazmıştım bir yerlere.

- - - Güncellendi - - -

Hata kodu:0x80070017

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı