Windows 7 DVD'den nasıl kurulur diye video çeker misiniz ?

• Konuyu başlatan SpanK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

SpanK

Ziyaretçi
Win8 kurma videonuz var çok başarılı, aynısını win 7 içinde çeker misiniz ? İnternette farklı farklı kişilerinki mevcut ama sizin anlatımınız gibi değil, Recep baltaş video çeker misiniz bu konuda ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Abi bu konuyu görmeden kaldırın. :) Akşam akşam Recep Abinin ve değerli forum üyelerinin canını sıkmaya hiç gerek yok. :D

Kurulum birbirine çok benzer. Siz iso dosyasını USB Belleğe yazıp bilgisayarı o bellek ile başlatın. Kurulum birbirine çok benzer. Sorun olmayacaktır. Ama en güncel işletim sistem olan Windows 8'i kurmanızı tavsiye ederim.

Recep Bey Windows 7'ye düşman. Ama çok fark olacağını sanmıyorum 8 ile zaten.

1- Windows 7 USB DVD Download Tool İle DVD'ye elinizde olan İSO dosyasını yazdırın.
2- Bilgisayarı hazırladığınız DVD'den başlatın.
3- Kurulum tamamen aynıdır.

Önerim kesinlikle Windows 8'dir, hatta 8.1. :)

Windows 7 orjınali var memnunum, bana yetıyor maceraya şuan gerek yok. Kurulumda fark yoksa win8 videosunu izleyip aynı işlemi yaparım.

Win7'yi neden bu kadar kötülediniz ki? Gayet güzel sistem. Tercih meselesi kızılacak durum yok ki :D Birçok kullanıcı hala win 7'yi seviyor. 8'e geçmeye gerek yok bence, win 8 tabletler için daha kullanışlı diyorlar.

Windows 7'yi Kötülemiyoruz, zamanında Windows 7'de güzel bir işletim sistemiydi, hala da güzel. Ama Windows 8 varken Windows 7 yanında çöp gibi kalıyor. Aralarında çok fark var, yalnız artık şu "tabletler için daha kullanışlı" kelimesini söylemeyi unutun. Şu an en iyi işletim sistemi Windows 8 hatta 8.1. Windows 7'yi Unutun, o miadını doldurdu. :)

Windows 7'yi Kötülemiyoruz, zamanında Windows 7'de güzel bir işletim sistemiydi, hala da güzel. Ama Windows 8 varken Windows 7 yanında çöp gibi kalıyor. Aralarında çok fark var, yalnız artık şu "tabletler için daha kullanışlı" kelimesini söylemeyi unutun. Şu an en iyi işletim sistemi Windows 8 hatta 8.1. Windows 7'yi Unutun, o miadını doldurdu. :)

Peki, ben windons 7'den, windows 8 'e nasıl geçicem ? Elimde kutulu lisanslı windows 7 var, fark ödeyerek mi geçiliyor? yoksa yeni dvd mi alıcam ?

Bu sözler üzerine internette, aratma yaptım farklı farklı forumlardaki win 7 mi 8 mi başlıklarını okudum videolar izledim, çoğunluk hala windows 7 öneriyor.

Peki, ben windons 7'den, windows 8 'e nasıl geçicem ? Elimde kutulu lisanslı windows 7 var, fark ödeyerek mi geçiliyor? yoksa yeni dvd mi alıcam ?

Bildiğim kadarıyla orjinal kullanmak istiyorsanız yeni Windows 8 lisansı almanız gerekmekte. Orjinal kullanmak istemiyorsanız da, forumdan Windows 8 indirip, Microsoft Toolkit ile etkinleştirirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Bu sözler üzerine internette, aratma yaptım farklı farklı forumlardaki win 7 mi 8 mi başlıklarını okudum videolar izledim, çoğunluk hala windows 7 öneriyor.

Hangi forumlar onlar? O forumların kapanması gerek. Şu an en iyi işletim sistemi Windows 8, hatta 8.1'dir.

Bildiğim kadarıyla orjinal kullanmak istiyorsanız yeni Windows 8 lisansı almanız gerekmekte. Orjinal kullanmak istemiyorsanız da, forumdan Windows 8 indirip, Microsoft Toolkit ile etkinleştirirsiniz.

- - - Güncellendi - - -

Hangi forumlar onlar? O forumların kapanması gerek. Şu an en iyi işletim sistemi Windows 8, hatta 8.1'dir.

Google'den aratırsanız çoğu kullanıcı win 7 öneriyor, bir süre daha bende kullanmaya devam edicem :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı