Windows 7 Error 1359

Ne diyeceğimi bilemiyorum...
Adsız.jpg

Ben biliyorum. ---> Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Sisteminizi onarmanız gerekecek, onarma işlemi yerine 8.1 kursanız daha hızlı sürecek. Gerekli driver ve uygulamaları otomatik yüklemekte zaten. Bu tür sorun yaşamazsınız.
Bilgisayarımın 8.1 i kaldırıcağını sanmıyorum.
1111.jpg

Onarım işlemini nasıl yapabilirim flash bellek ile kurmuştum Windows u flash belleği takarak yapabilirmiyim ?

Kaldırmaz olur mu. Benim sistemle aynı neredeyse seninkisi. Daha performanslı olur.

32 Bit Windows 8.1 Pro kur. Nasıl ulaşacağın verdiğim konuda mevcut. 64 bit de kurabilirsin ama ram takviyesi yapmıyorsan ve onboard ekran kullanılıyorsa 32 bit daha mantıklı olur.

Kaldırmaz olur mu. Benim sistemle aynı neredeyse seninkisi. Daha performanslı olur.

32 Bit Windows 8.1 Pro kur. Nasıl ulaşacağın verdiğim konuda mevcut. 64 bit de kurabilirsin ama ram takviyesi yapmıyorsan ve onboard ekran kullanılıyorsa 32 bit daha mantıklı olur.
Bu gece size oldukça zahmet verdim. İlgilendiğiniz için teşekkür ediyorum. Elleriniz dert görmesin...(Önerinizi deneyeceğim.)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı