Windows 7 Escrow ISO dosyaları

Microsoft'un sitesinden indirildiğini göz önünde bulundurursak sorunsuz olsa gerek. Yine de indirip SHA'sını kontrol edebilirsiniz.

Microsoft'un sitesinden indirildiğini göz önünde bulundurursak sorunsuz olsa gerek. Yine de indirip Sha'sını kontrol edebilirsiniz.

@Lord Raiden'in paylaştığı Ultimate X64 ISO dosyasında iki part dosya var, bunları nasıl kullanabilirim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210807-214327.png
    Screenshot_20210807-214327.png
    167,5 KB · Görüntüleme: 121
Son düzenleyen: Moderatör:
@Lord Raiden'in paylaştığı Ultimate X64 ISO dosyasında iki part dosya var, bunları nasıl kullanabilirim?
Bu konuda yazıyor resimlerle.

Ayrıca onlar Escrow sürümü. Yanlışım yoksa deneme sürümü gibi bir şey.

Ayrıca onlar escrow sürümü. Yanlışım yoksa deneme sürümü gibi bir şey.

Bende yarısına kadar indirdikten sonra fark ettim escrow sürümün kararlı sürüm olmadığını.

Ayrıca onlar escrow sürümü. Yanlışım yoksa deneme sürümü gibi bir şey.

Paylaştığınız konuda 2.part ın ne işe yaradığı hakkında bir bilgi göremedim,2.part ne işe yarıyor acaba.

Son düzenleme:
Bende yarısına kadar indirdikten sonra fark ettim escrow sürümün kararlı sürüm olmadığını.

Paylaştığınız konuda 2.part ın ne işe yaradığı hakkında bir bilgi göremedim,2.part ne işe yarıyor acaba.
2.part service paketi dosyaları.

Servis paketi dosyası olma ihtimali düşük, çünkü 1.part ile 2.part aynı dosyalar sanırım,2.part dosyası ISO dosyasının daha çok sıkıştırılmış versiyonu gibi.

Home Basic'i indirdikten sonra servis paketi gibi bir şey yazıyordu.

Geri
Yukarı