Windows 7 etkinleştirilmiyor

astonishedflyer

Hectopat
Daha fazla  
Elimde orijinal bu kasa ile birlikte gelen Windows 7 Professional var fakat etkinleştirme yaptırmıyor. Bilgisayar alındıktan sonra BIOS güncellemesi vs yapılmıştı ondan olabilir mi? ya da Microsoft direkt etkinleştirme serverlerini mi kapattı? Ürün anahtarıyla etkinleştirmenin farklı bir yolu var mı? (Lütfen farklı bir işletim sistemi önermeyin.)

1627375335500.png

Elimde orijinal bu kasa ile birlikte gelen Windows 7 Professional var fakat etkinleştirme yaptırmıyor. Bilgisayar alındıktan sonra BIOS güncellemesi vs yapılmıştı ondan olabilir mi? Ya da Microsoft direkt etkinleştirme serverlerini mi kapattı? Ürün anahtarıyla etkinleştirmenin farklı bir yolu var mı? (lütfen farklı bir işletim sistemi önermeyin.)

Eki Görüntüle 1119400

Ne yazık ki Windows 8'de aynı olay başıma geldi. Artık microsofttun sürüm yükseltme politikası olarak görüyorum. ( kullandığınız key Windows 10 ile uyumludur.)( hata koduna bakarsak lisansınız iptal olmuş ya da dijital imzalanmasında sıkıntı var )

Elimde orijinal bu kasa ile birlikte gelen Windows 7 Professional var fakat etkinleştirme yaptırmıyor. Bilgisayar alındıktan sonra BIOS güncellemesi vs yapılmıştı ondan olabilir mi? Ya da Microsoft direkt etkinleştirme serverlerini mi kapattı? Ürün anahtarıyla etkinleştirmenin farklı bir yolu var mı? (lütfen farklı bir işletim sistemi önermeyin.)

Eki Görüntüle 1119400

Windows 7 için service pack 3 çıktığını hatırlamıyorum. 🤔 Windows'un temiz bir kopyasını yüklediğinizden emin misiniz?

1627377158083.png

1627377264354.png

Msdn olması için " lisans. Website " üzerinden indirmiştim. Sosyal de öneriyor siteyi.

İmkanınız varsa aşağıdan indirebilir misiniz?

İmkanınız varsa aşağıdan indirebilir misiniz?

İndirmeye başladım deneyeceğim.

Verdiğiniz konuda professional sürümü yoktu deneyemedim. Gerek de kalmadı zaten artık sistemi kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı