Windows 7 fare algılamıyor

CrazyMuz

Hectopat
Arkadaşlar bugün Windows 7'ye format attım ve bu sorun oldu. Farenin ışığı yanıyor ama hareket ettiremiyorum. Bilgisayarı kapatıp açtım ama sorun çözülmedi. Fare takılı olmasa bile imleci gözükuyor ama çalışmıyor. Aygıt yöneticisindede fare yok. Lütfen yardım edin!

Dostum Windows 7'de driverları otomatik olarak kurmaz yani içinde herhangi bir driver bulunmaz. İstersen Windows 8.1 yada Windows 10 kur. Ama sen illahaki Windows 7 istiyorsan internet sitelerinde Windows 7'nin içerisine internet driverları yüklemiş İSO dosyaları var o İSO dosyasıyla tekrardan format atabilirsin.
Kurabilirsem kuracam. Ama internet yok kurulmuyo

Format öncesinde Windoıws 7 kurduğun için sürücüleri hazırda tutman gerekiyordu. Sürücüleri başka bir PC'ye indirip, HDD'yi o bilgisayara bağlayacaksın, sonrasında o dosyaları HDD'ye atıp tekrar kendi bilgisayarına takıp kurulum yapacaksın. Diğer çözüm başka bir PC'ye güncel bir Windows 10 indirip tekrardan Windows 10 kurulum yapacaksın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı