Windows 7 format atma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

furyfurr

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500X Asus Tuf B450M-Plus gaming Xpg 3000MHz CL16 16GB(2X8) Asus Dual RX5500XT 4GB 512Gb NVMe m.2 1TB WD&SEAGATE HDD Corsair Carbide 05
Merhabalar, bu konuyu arkadaşım için oluşturdum. Kendisi Windows 7 kullanıyor. Format atmak istiyor fakat nasıl atılacağını bilmiyor tam olarak anlatır mısınız? :)

Format DVD'si lazım veya gerekli dosyayı USB'ye atıp BIOS üzerinden başlatması gerekiyor.

Format DVD'si lazım veya gerekli dosyayı USB'ye atıp BIOS üzerinden başlatması gerekiyor.
Arkadaş çok anlamadığı için söylüyorum. Kendisinde DVD vs yok. USB'ye format dosyası nasıl atılır anlatsaydın bari.

Arkadaş çok anlamadığı için söylüyorum. Kendisinde DVD vs yok. USB'ye format dosyası nasıl atılır anlatsaydın bari.
Ben de videoların internette bulunduğunu söyledim ve püf noktasını verdim. Hala araştırmak yerine burada bana trip atıyor. Recep Baltaş hocam sağolsun gerekli bilgiyi verdi. Böylesine basit işlerde konu açmanızı doğru bulmadığımı söyledim. Arkadaşın video izlemekten de mi anlamıyor?

Ben de videoların internette bulunduğunu söyledim ve püf noktasını verdim. Hala araştırmak yerine burada bana trip atıyor. Recep Baltaş hocam sağolsun gerekli bilgiyi verdi. Böylesine basit işlerde konu açmanızı doğru bulmadığımı söyledim. Arkadaşın video izlemekten de mi anlamıyor?
Arkadaşımız donanım bilmiyor olabilir, yaşı küçük olabilir, herşey olabilir. Burada gereksiz şekilde cevap vermen doğru değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı