Windows 7 format attıktan sonra "KERNEL32.DLL eksik" hatası

Ogvuzhan

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
Nvidia 9500GT
Öncelikle foruma yazdigim ilk soru bu, hatalarim eksiklerim olabilir bunlari gormezden gelin ve mumkunse yardim edin. Opera GX indirmek istiyorum lakin setup dosyasina bastiktan sonra "KERNEL32.DLL eksik" diyor bu sorunu nasıl cozebilirim? Attigim 3. format, bu olmazsa Win 8.1 kuracagim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle foruma yazdigim ilk soru bu, hatalarim eksiklerim olabilir bunlari gormezden gelin ve mumkunse yardim edin. Opera GX indirmek istiyorum lakin setup dosyasina bastiktan sonra "KERNEL32.DLL eksik" diyor bu sorunu nasıl cozebilirim? Attigim 3. format, bu olmazsa Win 8.1 kuracagim.
Başka Windows 7 ISOsu ile format atın.
KERNEL32.DLL hatası nasıl oluyor anlamıyorum, Windows onunla çalışıyor zaten, okuyamıyor mu acaba?

Giriş noktası gibi bir hata alıyor olmayasınız?

Biraz araştırdım şöyle bir bilgi buldum: Kernel32.Dll dosyasına ulaşıldığında “giriş noktası bulunamadı” hatası alınıyorsa bu durum dosyanın zarar gördüğü anlamına gelmektedir. Bu dosya işletim sisteminin 32 Bit ya da 64 Bit fark etmeksizin sistem dosyaları içerisinde yer almaktadır. Ancak bir program yüklendiği zaman bahsedilen dosya zarar görebilmektedir.

Mesajlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, sorunu birkaç kere ve farklı ISO dosyaları kullanarak çözmeye çalıştım fakat çözemedim. Windows 8 kurduğumda böyle bir hata ile karşılaşmadım. Yardımınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı