Windows 7 format CD'si Windows 10 kurulumu baslatiyor

Shadowslayer

Hectopat
Makaleler
2
Bilgisayarcidan aldigim Windows 7 format CD'si Windows 10 kurulumu baslatiyor. Bunu gorunce aynen basilkta bahsettigim tepkiyi verdim: ":D?"

Olaylar su sekilde gelisti:
USB'den format atamadigim icin bilgisayarciya gidip Windows 10 CD'si aldim. Meger CD 64 bit'mis benim bilgisayar 32 bit destekledigi icin gidip iade ettim ve Windows 7 32 bit CD'si aldim.

Adam gozlerimin onunde Windows 7 CD'lerinin oldugu dolaptan verdi uzerinde de Win 7 yaziyordu. Eve gittim ve kurulumu baslattim ama Windows 7 degil Windows 10 kurulumu karsima cikti' "Nasil ya?" dedim ilk once.

Sonra bilgisayari acip CD'nin icindeki dosyalara baktim Windows 7 yaziyordu.
Uzun lafin kisasi, ben bu sorunu nasil cozerim? Saat gec oldugu icin dukkan da kapali.
Tesekurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizin özellikleri ve (dizüstüyse) markası ve modeli nedir? Sistemimiz 64 bit kaldırıyorsa ve RAM'iniz de iyiyse Windowa 10 64 bit kurun.

Ayrıca bilgisayarcılara mümkünse gitmetin. Çoğu dolandırma peşinde (İşini hakkıyla yapanlar var, onlara lafım yok.)

DVD'den kurulum yapmayın. DVD çizlip zarar görebilir.

Orijinal Windows kullanın. Çoğu bilgisayarcı korsan Windows satıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı