Windows 7 Format Geçersiz mi

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
Ben bilgisayarı alırken servis yetkilisi eve gidince çift katmanlı bir dvd al windows 7 format ile ilgili masaüstü' nde bir şey vardı onu cd ye at dedi bende öyle attım ama format' ta hiç kullanmadım müşteri hizmetlerini aradığımda'da bana windowsu yeniden yüklemeyi söylediler ben cd var dedim ama onlar bana sabit diskinizde format dosyalarınız var dediler. Bu resim:

sss.jpg

Bu resimde yalancı format atıldığı söyleniyor.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlem format sayılmıyor yani benim laptop altında ürün anahtarı yazıyor.
Windows 7 Pro OA MEA
Produc Key: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXX-XXXXX
şeklinde.

Ben kendim temiz bir format atabilir miyim?

Bana verilen cd nin içindekiler:
aaaaaaaa.jpg

Windows 7 Pro OA MEA kullandığın için temiz bir image ile kurulum yapmayı denediğinizde lisansınızı kabul etmeyecektir. Anlaşmalı bilgisayar üretici firmalar için oluşturduğu bir sürümdür. Sadece üretici firmada bulunur ve size de bu şekilde verilmiş. Bu şekilde kurulum yapacaksanız ya da 8.1 lisansı alacaksınız. Öğrenci iseniz zaten lisans ücretsiz.

Arama motorunda aratıp kurulum yapmayı deneyin:

File Name:tr_windows_7_professional_with_sp1_x64_dvd_u_677075.iso
Languages:Turkish
SHA1:B75484D08ED9320D546445151A61DF38CAEC1488
Size son bir sorum var benim atmış olduğum bu yalancı format hiç bir işlem yapmıyor mu yani göz boyama gibi mi ?
Orijinal format atsam değişen bir şey olur mu?CD içinde olanlar ile winre içindekiler aynı mıdır?

Son düzenleme:
Sorduğu yer burası:
Formattan sonra silinen dosyaları geri getirme ?

Konu sahibi yalancı formatı nerede yazdım göster bakalım. Yalancı ile aceminin ne olduğunu öğrenin.
Sizin attığınız format ile temiz kurulumda sadece fark; Disk biçimlenmez ve old klasörü oluşur. Haliyle MBR hasarları kalır (varsa). Yoksa normal format atılmış gibi kullanırsın. Şimdi senin sorununu tam yazarsan daha iyi yardımcı olacağız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı