Windows 7 format sonrası Wi-Fi kullanamıyorum

TehSparrow

Hectopat
Windows 7 olan laptopa format attım fakat öncesinde Wi-Fi'ya bağlanıyorken şimdi Wi-Fi özelliği gözükmüyor aygıt yöneticisine de girince Wireless ile alakalı hiçbir şey yazmıyor.

Zaten o yüzden dedim LAN sürücüyü kurarak cözebiliriz ama anakartını biliyorsa iyi olurdu yoksa kendi dosyamı atacağım.

Bence hocamız format atmadan önce sürücülerini yedekleseydi, şu anda bu konuyu açmazdı. Yapacak bir şey yok. Uğraşacağız.
Windows 7 olan laptopa format attım fakat öncesinde Wi-Fi'ya bağlanıyorken şimdi Wi-Fi özelliği gözükmüyor aygıt yöneticisine de girince Wireless ile alakalı hiçbir şey yazmıyor.

Hocam laptopun marka ve modelini atar mısınız?

Zaten o yüzden dedim LAN sürücüyü kurarak cözebiliriz ama anakartını biliyorsa iyi olurdu yoksa kendi dosyamı atacağım.
ASUS ise:ASUS LAN Drivers Download for Windows 7, 8.1, 10 & XP

Hayır maalesef anakartı bilmiyorum sorun giderici de sorun olmadığını söyledi.
Bence hocamız format atmadan önce sürücülerini yedekleseydi, şu anda bu konuyu açmazdı. Yapacak bir şey yok. Uğraşacağız.

Hocam laptopun marka ve modelini atar mısınız?

Bilgisayara virüs bulaşmış formatı bile zar zor atabildim yedekleme imkanım yoktu.

Laptop: toshiba satellite c660d-1hh

Hayır maalesef anakartı bilmiyorum sorun giderici de sorun olmadığını söyledi.

Bilgisayara virüs bulaşmış formatı bile zar zor atabildim yedekleme imkanım yoktu.

Laptop: toshiba satellite c660d-1hh
1644444796433.png

LAN driver yazanı deneyebilir misiniz? En altaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı