Windows 7 format sonrası Wi-Fi kullanamıyorum

Hayır maalesef anakartı bilmiyorum sorun giderici de sorun olmadığını söyledi.

Bilgisayara virüs bulaşmış formatı bile zar zor atabildim yedekleme imkanım yoktu.

Laptop: Toshiba Satellite C660D-1HH

Realtek ve atheros u inderseniz yeterli olacaktır hocam.

Telefondan indirip bilgisayara atabilirsin. Ben her zaman internet Driver'ını daha önceden indirip telefona atıyorum formattan sonra bilgisayara geri atıyorum fazladan usb belleğim olmadığı için. Çünkü laptop formatlarında internet sürücüleri genelde yüklenmiyor hatta bazı masaüstü bilgisayarlarda bile yüklenmiyor. Hangi Driver'ı yükleyeceğini bulmanın en kolay yolu da Aygıt Yöneticisinden bulmak istediğin donanıma sağ tıklayıp özelliklere tıklayıp "Donanım Kimlikleri" bölümünden o kodu kopyalayıp internette aratınca bulabiliyorsun.
Örnek.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png
    64,2 KB · Görüntüleme: 26
20 dakikadır bekliyorum maalesef yatacağım.

Program çöküp çöküp duruyor. En sonunda ben de pes ediyorum. Sabah tekrardan bakacağım.
Merhaba, programı kurdum fakat şu an sadece oturum seçme menüsündeyken Wireless simgesi gözüküyor ve "donanım radyosu anahtarı kapalı" diyor.
@Kedito @Silinen üye @470878
Telefondan indirip bilgisayara atabilirsin. Ben her zaman internet Driver'ını daha önceden indirip telefona atıyorum formattan sonra bilgisayara geri atıyorum fazladan USB belleğim olmadığı için. Çünkü laptop formatlarında internet sürücüleri genelde yüklenmiyor hatta bazı masaüstü bilgisayarlarda bile yüklenmiyor. Hangi Driver'ı yükleyeceğini bulmanın en kolay yolu da aygıt yöneticisinden bulmak istediğin donanıma sağ tıklayıp özelliklere tıklayıp "donanım kimlikleri" bölümünden o kodu kopyalayıp internette aratınca bulabiliyorsun.
Örnek.

Bende ağ bağdaştırıcıları yazmıyor diğer aygıtlar yazıyor altında da ağ denetleyicisi vs. yazıyor hepsinde de ünlem var.

Son düzenleme:
Program çöküp çöküp duruyor. En sonunda ben de pes ediyorum. Sabah tekrardan bakacağım.
Merhaba, programı kurdum fakat şu an sadece oturum seçme menüsündeyken Wireless simgesi gözüküyor ve "donanım radyosu anahtarı kapalı" diyor.
@Kedito @Silinen üye @470878

Bende ağ bağdaştırıcıları yazmıyor diğer aygıtlar yazıyor altında da ağ denetleyicisi vs. yazıyor hepsinde de ünlem var.

Tamam işte ben fotoyu örnek olarak attım. Ünlemli olanların donanım kimliklerindeki kodu internette aratarak Driverları yükleyebilirsin.

Geri
Yukarı