Windows 7 Formattan sonra driverların kurulmaması

emreflickery

Hectopat
Daha fazla  
Büyük bir problem içindeyim aslında çözüm belli ama kısa yol arıyorum arkadaşlar.

Bilgisayarıma format attım. Windows 7'ye döndüm. Fakat hiçbir driver kurulmadı. Ne internete bağlanabiliyorum ne USB'leri görüyor. Sadece HDD'ler gözüküyor.

Anakartım MSI H110M ProVd.

HDD'mi başka bilgisayara takıp almayı düşünüyorum driverları ama 2 gün sonra falan yapabileceğim bir şey bu. Bunun yerine teknosa'dan bluetooth adaptörü alıp telefondan driverları yollamayı düşünüyorum. O adaptörün de driverini kurmam gerekir mi? Direkt tak-çalıştır olarak mı çalışır bunu merak ediyorum. DVD ROM'a sahip değilim ve USB'lerim çalışmıyor şuanda tekrar hatırlatayım.

Bazı yerlerde USB hub olduğunda USB'leri gördüğü yazıyordu ama pek inanamadım sonuçta driver yüklü değil hub ne fark yapıcak diye düşünüyorum. Her türlü öneriye açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük bir problem içindeyim aslında çözüm belli ama kısa yol arıyorum arkadaşlar.

Bilgisayarıma format attım. Windows 7'ye döndüm. Fakat hiçbir driver kurulmadı. Ne internete bağlanabiliyorum ne USB'leri görüyor. Sadece HDD'ler gözüküyor.

Anakartım MSI H110M PROvd.

HDD'mi başka bilgisayara takıp almayı düşünüyorum driverları ama 2 gün sonra falan yapabileceğim bir şey bu. Bunun yerine Teknosa'dan Bluetooth adaptörü alıp telefondan driverları yollamayı düşünüyorum. O adaptörün de driverini kurmam gerekir mi? Direkt tak-çalıştır olarak mı çalışır bunu merak ediyorum. DVD ROM'a sahip değilim ve USB'lerim çalışmıyor şu anda tekrar hatırlatayım.

Bazı yerlerde USB Hub olduğunda USB'leri gördüğü yazıyordu ama pek inanamadım sonuçta driver yüklü değil Hub ne fark yapacak diye düşünüyorum. Her türlü öneriye açığım. Teşekkürler.

Şöyle USB Drive'lerı var abicim. Mesela sb-drivers.org bunu indir bunda indir abicim Realtek Gigabit Ethernet PCI/PCI Express Sürücüsü Google'den şimdi sorun bitimi doğru söyle.
Intel USB 2.0 Driver for Windows 7 programını indirin - ücretsiz - en güncel sürüm şunu da unutma!

Geri
Yukarı