Windows 7 formattan sonra Flash Player yüklenmiyor

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
Masa üstü bilgisayara format attıktan sonra Flash Player uygulamasını indirip kurmaya çalışıyorum ancak bir türlü olmuyor, bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdanda ben atamıyorum özelden instagram varmı burdan atarsam ceza yiyorum.
Daha iki gün öncesine kadar yoktu böyle bir sorun neden oluyor anlamadım. Flash Player da Windows 7'ye takıntılı mı ? O da yok maalesef. Eski sürüm mü yüklemeliyim ? Anlamadım gitti ? Bu linkten denedim uygulama başlatma hatası veriyor bu sefer de. Çoğunu denedim olmuyor bu safdakilerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iki gün öncesine kadar yoktu böyle bir sorun neden oluyor anlamadım. Flash Player da Windows 7'ye takıntılı mı ? O da yok maalesef. Eski sürüm mü yüklemeliyim ? Anlamadım gitti ? Bu linkten denedim uygulama başlatma hatası veriyor bu sefer de. Çoğunu denedim olmuyor bu safdakilerden.

Flash Player - 32 / 64 Bit İndir - Eski Sürümleri Yükle
Yok değil yoksa benim sanal makinedeki windows 7'de kurulmazdı. Download Flash Paketi zip bunu kullan.

Yok değil yoksa benim sanal makinedeki windows 7'de kurulmazdı. Download Flash Paketi zip bunu kullan.
Tıkladım linke ama garip garip şeyler yükledi ya? .Virüs gibi garip sayfalar açıldı. İstemediğim garip şeyler yükledi bu ne anlamadım? Saçmsapan reklam kısayolları açıldı masaüstünde?
Tıkladım linke ama garip garip şeyler yükledi ya? .Virüs gibi garip sayfalar açıldı. İstemediğim garip şeyler yükledi bu ne anlamadım? Flash paketi diye bir şey indirdi? Saçmsapan reklam kısayolları açıldı masaüstünde?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı