Windows 7 güncelleme yapmıyor

Hocam orada bir uygulama var o sorun çıkarıyor olabilir eskiden böyle bir şey yoktu 8.1'i indirildikten sonra böyle oldu.
Hocam bundan eminseniz Windows 10 21H1 sürümünü bir kere deneyebilirsiniz, kasma devam ederse 2 olasılık var ya sisteminiz eski olduğu için ya da depolama dolu olduğu için. 1. Olasılık daha yakın ama işletim sisteminin bir SSD ye kurulması işletim sistemindeki kasmaları bir miktar azaltır.

Hocam bundan eminseniz Windows 10 21H1 sürümünü bir kere deneyebilirsiniz, kasma devam ederse 2 olasılık var ya sisteminiz eski olduğu için ya da depolama dolu olduğu için. 1. olasılık daha yakın ama işletim sisteminin bir SSD'ye kurulması işletim sistemindeki kasmaları bir miktar azaltır.

Windows 10 kuruyorum depolamada bayağı yer var 200GB yakın eskiden indirmiştim 10 sorun yoktu şimdi yine indiriyorum sorun olursa yazarım tekrar.

Hocam bundan eminseniz Windows 10 21H1 sürümünü bir kere deneyebilirsiniz, kasma devam ederse 2 olasılık var ya sisteminiz eski olduğu için ya da depolama dolu olduğu için. 1. olasılık daha yakın ama işletim sisteminin bir SSD'ye kurulması işletim sistemindeki kasmaları bir miktar azaltır.

Ne Windows 10 indi ne kasma sorunu çözüldü bu sene sınavda var PC de lazım bahtımız kötü :D

Windows 10 kuruyorum depolamada bayağı yer var 200GB yakın eskiden indirmiştim 10 sorun yoktu şimdi yine indiriyorum sorun olursa yazarım tekrar.

Ne Windows 10 indi ne kasma sorunu çözüldü bu sene sınavda var PC de lazım bahtımız kötü :D

PC'yi ne amacla kullandığınız önemli gececi olarak Linux kullanın.

Geri
Yukarı