Windows 7 "Güncellemeleri arayamadı" hatası

yetiskin

Decapat
Daha fazla  
Dostlar. Windows 7 Home Basic kurulumu yaptım. Ekte de göreceğiniz gibi Windows Update çalışmıyor. Desteği kesildiği için midir, başka bir sebebi olabilir mi? En güncel Windows 7 güncellemelerini manuel olarak kurabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Win7Update.png
    Win7Update.png
    17,4 KB · Görüntüleme: 50
Windows 8.1 yükleyebilirsiniz. Desteği var ve sorunsuz. Ayrıca hızlı. Re-loader tarzı programlar kullanıldığına sonra Windows Update engelliyor. Belki hizmetler kısmından kapalıda olabilir.

.
Dostlar. Windows 7 Home Basic kurulumu yaptım. Ekte de göreceğiniz gibi Windows Update çalışmıyor. Desteği kesildiği için midir, başka bir sebebi olabilir mi? En güncel Windows 7 güncellemelerini manuel olarak kurabilir miyim?
x64 Tabanli Sistemler Için Windows 7 Güncellestirmesi (KB3172605) Microsoft'catalog'dan yükleme ve kurulum yap makineyi yeniden başlat sonar güncelleştirme yap. Microsoft Update Catalog
x64 Tabanli Sistemler Için Windows 7 Güncellestirmesi (KB3172605) Microsoft'catalog'dan yükleme ve kurulum yap makineyi yeniden başlat sonar güncelleştirme yap Microsoft Update Catalog
Techn①pat
🪟Windows7 x64 Tabanli Sistemler Için Windows 7 Güncellestirmesi (KB3172605)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı