Çözüldü Windows 7 "Windows Update şu anda güncellemeleri denetleyemiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pekcan44

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
1658268791699.png

Windows softwaredistribution dosyalarında da hiçbir dosya yoktur acaba nasıl çözebilirim?

Hizmetlerden "Windows Update" kapatmışsınız gibi görünüyor hocam.

Hizmetlerden Update'nin çalıştığına emin olabilir misiniz acaba?

Windows 7 guncelleme destegi sona erdi performans guncellemelerini entegre edebilirsiniz dosyalar var arastirabilirsiniz hata icin ise ayni sorun bende de vardi Windows'un bir tane guvenllik guncellemesi var (KB6....) Hatirlamiyorum simdi gun icinde atarim PC de vardi.

Merhaba bu adımları dener misiniz?
Yaşadığınız sorun Windows Update ile ilgili sistemsel bir hata olabilir. Windows Update ve diğer sistemsel hataları onarmak için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Komut İstemi (CMD)'yi yönetici olarak çalıştırın.

2. Açılan pencerede sfc/scannow komutunu yazıp enterlayın.

3. Sistem taraması %100 olunca Komut İstemi'ni kapatın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

4. Windows Update'den tekrar güncelleştirmeleri kontrol edin.

Windows 7 guncelleme destegi sona erdi performans guncellemelerini entegre edebilirsiniz dosyalar var arastirabilirsiniz hata icin ise ayni sorun bende de vardi Windows'un bir tane guvenllik guncellemesi var (KB6....) Hatirlamiyorum simdi gun icinde atarim PC de vardi.

İndirdiyorum deneyeceğim. Yardım etigin için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu islemden sonra tum guncellemeleri yuklemeyin yalnizca performansa etki edenleri indirin hatali guncelleme olabilir destegi kesildigi icin.

Onları nereden anlayabilirim hatalı olduklarını ben Process Monitor bir hatayı çözcektim ama hata aldım hatyı araştırdıgımda Windows günccelemeleri indirmeniz lazım demişleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı