Windows 7 Güncellemesinden Sonra Sistemin Yavaşlaması

DarklyPhoen

Kilopat
Arkadaşlar öncellikle 22 Nisan 2018 tarihinde bir windows 7 güncelleştirmesi yaptım ve bilgisiyar çok yavaşlamaya başladı. Eskiden DC açıkken LoL oynayabiliyordum ancak artık LoL arkada hiçbir şey açık değilken bile kasıyor. Bunun nedeni nedir? Bir de şöyle bir sorunum var ekran kartım şu an AMD Radeon HD 7400M. Bunu internetten güncelleyince 6450M oluyor. İnternetten araştırdım 6450M daha iyi ama şöyle bir sıkıntı var 6450M olunca dxdiagda ekran kartı gözükmüyor ve bu yüzden oyuna giremiyorum bile. BugSplat hatası veriyor. Bilgili bir arkadaş yardım etsin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 altına destek vermiyoruz. Windows 7 artık ömrünü tamamladı. Gelen her güncelleştirme ile birlikte de daha da yavaşlayacak.

Arkadaşlar öncellikle 22 Nisan 2018 tarihinde bir windows 7 güncelleştirmesi yaptım ve bilgisiyar çok yavaşlamaya başladı. Eskiden DC açıkken LoL oynayabiliyordum ancak artık LoL arkada hiçbir şey açık değilken bile kasıyor. Bunun nedeni nedir? Bir de şöyle bir sorunum var ekran kartım şu an AMD Radeon HD 7400M. Bunu internetten güncelleyince 6450M oluyor. İnternetten araştırdım 6450M daha iyi ama şöyle bir sıkıntı var 6450M olunca dxdiagda ekran kartı gözükmüyor ve bu yüzden oyuna giremiyorum bile. BugSplat hatası veriyor. Bilgili bir arkadaş yardım etsin lütfen.
Windows 10 daha iyi ona geçin derim ben .

Zaten Windows 7 güncellemeleri Hep sıkıntılıydı. Windows 10 geçmenizi Öneririm Fakat Her gelen güncelleme ile Bilgisayar içi Ayarlama Kısımları Özelleştiriliyor Pek Kullanışlı değiller.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı