Çözüldü Windows 7 güncelleştirme sırasında "sisteminiz için geçerli değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lynoxthismisha

Hectopat
Oyun oynayayım dedim Easy Anti-Cheat yüzünden girilmedi. Windows 7 Update denedim onda da hata verdi. Elle Update yapmaya çalıştım fakat güncelleştirme sırasında sisteminiz için geçerli değil dedi. Windows 8.1'e de geçmeye korkuyorum dosyalarım silinir diye. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
Artık 7'nin desteği yok, Windows 7'yi satın da alamıyorsunuz resmi olarak.

Belgelerinizi Cloud'a ya da her hangi bir Taşınabilir SSD'e yedekleyip 8.1, 10 ve de sisteminizin yeterliliğine göre 11'e geçebilirsiniz.
Oyun oynayayım dedim Easy Anti-Cheat yüzünden girilmedi. Windows 7 Update denedim onda da hata verdi. Elle Update yapmaya çalıştım fakat güncelleştirme sırasında sisteminiz için geçerli değil dedi. Windows 8.1'e de geçmeye korkuyorum dosyalarım silinir diye. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosyalarınızı Google Drive Apple cluod vs yedekleyin.

Artık 7'nin desteği yok, Windows 7'yi satın da alamıyorsunuz resmi olarak.

Belgelerinizi Cloud'a ya da her hangi bir Taşınabilir SSD'e yedekleyip 8.1, 10 ve de sisteminizin yeterliliğine göre 11'e geçebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı