Windows 7 hala kullanılır mı?

Kullanılır. Kaspersky kur bir de ESU bypass yaparak uzatılmış güncellemeleri al. Bu sayede güncel ve güvenli bir şekilde kullanırsın. ESU Baypass'ın da forumda rehberi vardı. Uyumluluk konunusna gelirsek hala günlük kullanımda çoğu program uyumlu. Hatta bir çok popüler oyun da hala uyumlu. Ama sizin bilgisayarınız da 10 Home'da aynı serilikte çalışır. O yüzden sizin için pek gerek yok bence. Yer konusu da pek fark etmeyecektir. Hafızayı artırmak tek çözüm yetmiyorsa.

Hocam 120GB'lik laptopa Windows 10 yetmiyor, yetiyor ama oyundu buydu falan derken bir bakmisim 1 GB falan yer kalmis onunla da rahat rahat duramiyorum Win 8.1 deseniz o da benim icin cöp gibi Windows 7 kullanicilari varsa istediginiz cogu seyi yükleye biliyor musunuz?
Eskiler eskiden güzeldi. Şuan kullanım açısından çoğu işletim sistemine göre yetersiz kalmaya başladı.

SSD de mi o kadar yer kalıyor eğer SSD de ise pek bir şey fark etmez ama RAM ise PC de bir sorun var gibi.
Depolamadan bahsettiğine göre Mouse belleğinde o kadar yer kalmış.

Hocam 120GB'lik laptopa Windows 10 yetmiyor, yetiyor ama oyundu buydu falan derken bir bakmisim 1 GB falan yer kalmis onunla da rahat rahat duramiyorum Win 8.1 deseniz o da benim icin cöp gibi Windows 7 kullanicilari varsa istediginiz cogu seyi yükleye biliyor musunuz?

Kullanılmaz hocam. Dün kurdum dualboot olarak denemek için ekran kartı driveri yükleyemedim. .NET Framework 4 istiyor ama kuramıyorsunuz kurdurmuyor onu kuramadığınız içinde sürücü setuplarını açamıyorsunuz.

Intel HD Graphics 64 MB ın sürücüsünü bile kurdurmadı o derece kullanılmaz yani.

Herhangi bir güncelleme desteği olmadığı için de her şeyi elle bulmanız gerekiyor bu da işkence zaten, dün acı çektim resmen ya sonra Windows 10 uma geçip sildim Windows 7'yi.

Kullanılmaz bence 8.1 falan kullanın.

SSD var ise 7 kullanmak aşırı saçma. Optimize değil SSD için. 8.1 ISO'yu NTLite ile düzenlemeyi deneyin.

Geri
Yukarı