Windows 7 hala kullanılır mı?

561297

Centipat
RAM
10
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
Intel Graphiks 40000
Hocam 120GB'lik laptopa Windows 10 yetmiyor, yetiyor ama oyundu buydu falan derken bir bakmisim 1 GB falan yer kalmis onunla da rahat rahat duramiyorum Win 8.1 deseniz o da benim icin cöp gibi Windows 7 kullanicilari varsa istediginiz cogu seyi yükleye biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 120GB'lik laptopa Windows 10 yetmiyor, yetiyor ama oyundu buydu falan derken bir bakmisim 1 GB falan yer kalmis onunla da rahat rahat duramiyorum Win 8.1 deseniz o da benim icin cöp gibi Windows 7 kullanicilari varsa istediginiz cogu seyi yükleye biliyor musunuz?

Hayır, kullanılmaz. Windows 10 kullanmaya devam edin ya da Linux kurun.

Windows 10'da 1GB ger demişsiniz yani Windows 7'ye geçmek istemeseniz bile geçmek zorundasınız gibi 1GB yerle hiçbir şey olmaz 😁

Windows 7’nin uygulama desteği olarak eğer çok üstün işlemlere tabi tutmuyorsanız cihazınızı halen kullanabileceğinizi söyleyebilirim.
Son 7-8 aydır Windows 7 kullandığım bir cihaz yok ama kullanırken hiçbir sorun yaşamıyordum uygulama desteği açısından.

Windows bu kadar yer kaplamıyor. Sizde başka programlar yer kaplıyor olabilir TreeSize programı ile nelerin ne kadar yer kapladığına bir bakın. Ayrıca Windows 10'da kendiliğinden gelen kullanmadığınız tüm programları kaldırın.

Windows 10'dan 7 de dönmüş sonradan tekrar 10a yükseltme yapmış biri olarak söylemek isterim
Format ekranını bile zor getirebilmiştim. USB 3.0 Desteği yok (NTLite ile driver eklemiştim). İnternet sürücüleri desen kim öle kim kala.
Bu aşamaları aşabilirsen zaten sıkıntı olmayacağını düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı