Windows 7 hala kullanılır mı?

Çok fark olmaz istersen Superlite kurabilirsin.

Kullanılır. Kaspersky kur bir de ESU bypass yaparak uzatılmış güncellemeleri al. Bu sayede güncel ve güvenli bir şekilde kullanırsın. ESU Baypass'ın da forumda rehberi vardı. Uyumluluk konunusna gelirsek hala günlük kullanımda çoğu program uyumlu. Hatta bir çok popüler oyun da hala uyumlu. Ama sizin bilgisayarınız da 10 Home'da aynı serilikte çalışır. O yüzden sizin için pek gerek yok bence. Yer konusu da pek fark etmeyecektir. Hafızayı artırmak tek çözüm yetmiyorsa.

Eskiler eskiden güzeldi. Şuan kullanım açısından çoğu işletim sistemine göre yetersiz kalmaya başladı.

Kullanilir, i7 6700K ve GTX 970 ile sorunsuz kullanan arkadasim var.

SSD de mi o kadar yer kalıyor eğer SSD de ise pek bir şey fark etmez ama RAM ise PC de bir sorun var gibi.
Depolamadan bahsettiğine göre Mouse belleğinde o kadar yer kalmış.

Windows 7 desteği 14 Ocak 2020 tarihinde sona erdi. Tavsiyem Windows 10 yükleyin.

Kullanılmaz hocam. Dün kurdum dualboot olarak denemek için ekran kartı driveri yükleyemedim. .NET Framework 4 istiyor ama kuramıyorsunuz kurdurmuyor onu kuramadığınız içinde sürücü setuplarını açamıyorsunuz.

Intel HD Graphics 64 MB ın sürücüsünü bile kurdurmadı o derece kullanılmaz yani.

Herhangi bir güncelleme desteği olmadığı için de her şeyi elle bulmanız gerekiyor bu da işkence zaten, dün acı çektim resmen ya sonra Windows 10 uma geçip sildim Windows 7'yi.

Kullanılmaz bence 8.1 falan kullanın.

SSD var ise 7 kullanmak aşırı saçma. Optimize değil SSD için. 8.1 ISO'yu NTLite ile düzenlemeyi deneyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…