Windows 7 hangi sürüm ?

İlk olarak neden geçiyorsun Windows 7 geçersen Windows 8.1 ararsın 8.1 gerçekten güzel. Eğer illaki Windows 7 kurmak istersen Home Premium yeterli olacaktır.

Tek nedeni minecraft, açılmıyor serverime bakamıyorum bakmak için internet kafelere gidiyorum 2 gündür ve sorunun çözümünü bulmadım bende pek geçmek istemiyorum ama mecburum. Cevap için teşekkürler.

Çok çok önemliyse tabiki geçin sizin seçiminiz Windows 7 Home Premium yeterli olacaktır. İyi forumlar ...

Ben windows 8.1 kullanıyorum ve minecraftta hiç sorun yok. Java ve minecraftı silip yeniden yükleyin. Bu arada minecraftı silerken %AppData% klasöründen .minecraft klasörünü de silmeyi unutmayın.

Ekran kartımı güncelledim javayı güncelledim windowsu güncelledim .minecraft klasörünü sildim yine değişmemişti başka önereceğiniz seçenek varsa denerim ama bunları yaptım ve bir gelişme olmadı.

Sana güncel sürücüyü vermiştim yüklemedin mi ?

Minecraft'ın orijinal değilse tabi öyle olur. Sağlam bir launcher bulman lazım.

Dostum;

Oyuna girerken "Yönetici olarak çalıştır" yap. Ayrıca:
  • Minecraft a sağ tıkla.
  • Özellikler deyin.
  • Ardından Uyumluluk deyin.
  • Sonra oradan Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modun a tik atın.
  • Oradan Windows 7 yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı