Windows 7 Hiçbir şey açılmıyor

happystlost

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma win7 formatı attım ilk başta herşey açılıyordu ama açılmıyor. Çift tıklıyorum yönetici olarak çalıştırıyorum olmuyor. Tüm driverları yükledim sorun ne olabilir?

Ben bir bilgisayarcıya format attırmıştım. Windows 7 Home Premium kullanıyordum. Bilgisayarı ilk kullandığım sıralar bir Format DVD si yapmıştım. Format atayım derken üzerine yükleme yapmışım bende bir bilene götüreyim dedim. Home Premium istememe ramen Professional yüklemişti. Sorun etmedim ama sonradan güncellemelerde sorun çıkardı. Yükleyemediği her güncelleştirme için bilgisayar kendini yapılandırıp baştan açıyordu. En son açıldığında ise Bazı Programları çalıştırmıyordu(0x8........ gibi bi hata veriyodu hatırlayamadım şimdi) özellikle internet tarayıcılarını, oyunları vs. en son kendi DVD mi götürdüm bozuk olduğunu düşünüyodum fakat aynı bilgisayarcı bu sefer bendeki DVD ile format attı. Şu an hiç bir güncelleştirme sorunu yaşamıyorum fakat bi kaç kez mavi ekran sorunu ile karşılaşıp bilgisayırım kapanıyordu. Sana tavsiyem Orjinal bir şeyler ara.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı