Windows 7'de hiçbir program açılmıyor

Hocam dalga mı geçiyorsunuz :) sadece Windows 10 önerdim, dosyalarını koruyarakta Windows 7'ye geçebilir ve Windows 7 kaldıran her bilgisayar Windows 10 ile kararlı çalışır. Ben normal bir şekilde öneride bulundum arkadaş değişik bir tepki verdi. Neyse boşa anlatmanın lüzumu yok buyurun siz Windows 7 konuşun.

Kullanması yararına olmayacağı için Windows 10 öneriyoruz güncel ve güvenli olduğu için. Windows 7'nin desteği yok güvenli ve kararlı değil sene 2020. asıl siz saçma sapan konuşuyorsunuz benim önerimin altında yatan sebepler bunlar kendi özgür iradesiyle isteğini kullanabilir. Zorlamıyorum sonuçta sadece geçme vakti gelmiştir dedim ne bu tavırlar anlayamıyorum.

Windows 10'u ben önerdim ilk mesaj benim zaten kendisi bir şey söylemedi.

Çok pahalı sistemler kullanıp böyle demek kolay tabii. HDD kullanan bir bilgisayara Windows 10 kur bakayım ne oluyor.
Ayrıca herkes güvenlik güvenlik diyor. Türkiye'de yaşıyoruz. Tabi ki yapılmaması gerek ama kaç kişi tüm yazılımları ve hatta Windows'u orijinal kullanıyor?

Arkadaşın bilgisayarına virüs bulaşmış büyük bir ihtimal. Sağlam bir anti-virüs programı kurup taratınız.

Çok pahalı sistemler kullanıp böyle demek kolay tabii. HDD kullanan bir bilgisayara Windows 10 kur bakayım ne oluyor.
Ayrıca herkes güvenlik güvenlik diyor. Türkiye'de yaşıyoruz. Tabi ki yapılmaması gerek ama kaç kişi tüm yazılımları ve hatta Windows'u orijinal kullanıyor?

Arkadaşın bilgisayarına virüs bulaşmış büyük bir ihtimal. Sağlam bir anti-virüs programı kurup taratınız.
Hocam HDD'li çok bilgisayara Win10 kurdum hiçbir sorun olmadı bunun pahalılık ucuzluk ile alakası gerçekten yok. Gayet seri ve stabil bir işletim sistemi ve çok düşük sistem gereksinimleri istiyor buyrun;

MalwareBytes ile sistemi taratın ve Komut İstemini yönetici olarak açtıktan sonra şu komutu girin sfc /scannow.
Yine aynı kalırsa artık yapabileceğim bir şey yok.

Geri
Yukarı