Windows 7 Home Basic SP1 X64 ISO dosyası

Ben olsam ben de vermem. Metti oku sende yorulma bizde yorulmayalım değil mi?

Bu hataları ben de aldım. Sanırım bütün sürümlerde bu hata var. Framework kurabildim ama güncelleştirmeleri yapamıyorum. Ben mühendis olduğum için birçok programla çalışıyorum. Bu hata bana kullandığım programlarda sorun yaratır mı? Ek olarak PC sağlıklı çalışması için Framework gibi kurmam gereken programlar var mı?

2 gündür indirmek için bir çok kez denememe rağmen bu hatayı alıyorum "
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin."

Başka bir linke veya torrent şeklinde yükleyemez misiniz bunu nasıl çözeceğiz?

Selamlar, oturum açıp oturumunuzla indirme yapmayı deneyiniz. Kontrol ettiğimde sorun görülmemekte.

Abi ben bilgisayara kurdum fakat internete hiçbir şekilde ulaşamadım. Sürücüleri USB'ye atıp bilgisayara indirdim ama interneti göremedi ben Ethernet de denedim onun da sürücülerini indirdim olmadı evde başka bilgisayarda yoktu Windows 10'u USB'ye kurup indiremedim mecburen tamirciye götürdüm.
Acaba bu sorun ISO dosyasından mı benden mi kaynaklı?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Abi ben kurdum sorunsuz bir şekilde fakat internetin sürücülerini indirdiğim halde internetten adreslere giremedim çünkü internet ağlarını görmedi. Ethernet bağladım yine olmadı. Lütfen ISO dosyasında mı sıkıntı var yoksa benim mi beceriksizliğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. ISO indirdim ama kurarken hata veriyor, dosya bozuk veya eksik olabilir diyor sebebi ne olabilir?

Merhaba. ISO indirdim ama kurarken hata veriyor, dosya bozuk veya eksik olabilir diyor sebebi ne olabilir?

Dosyada bir sıkıntı yok ben kurmuştum. Siz eksik yüklemiş veya da yazdiramamis olabilirsiniz.

Dosyada bir sıkıntı yok ben kurmuştum. Siz eksik yüklemiş veya da yazdiramamis olabilirsiniz.

İndirip RAR'dan çıkardım Rufus ile yazdırdım format atacağım bilgisayar eski olduğu için GPT değil de MBR ile yazdırdım bundan dolayı olmuş olabilir mi acaba?

Hocam indirme linkinden indiremiyorum hata veriyor, linki güncelleme şansınız var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…