Windows 7 Home Basic SP1 X64 ISO dosyası

Ben olsam ben de vermem. Metti oku sende yorulma bizde yorulmayalım değil mi?

Windows 7 için Microsoft'un vermiş olduğu desteği tamamen çekmesi ile birlikte 'tam bir çöp olmuş' denebilir. Windows 7 Home Basic ile gelen laptopa 'nasıl bir performans olacak?' diyerek kurdum ve bir saat içerisinde yaşadığım en az üç sorun şunlar:

1-) aygıt yöneticisinde kurulu gözükmeyen sürücü için 'bulunur' umuduyla Windows Update'i mi çalıştırmayı düşünüyorsun? Unut:
Eki Görüntüle 1030442
* Eski kütüphanesinden sürücüyü çekeceğini düşünüyordum.

2-) .NET Framework isteyen programlar için Microsoft'un resmi aracı ile .NET Framework'u mu yüklemeyi düşünüyorsun? 'güvenlik' hatası nedeniyle yüklenmiyor:
Eki Görüntüle 1030445

Bu hataları ben de aldım. Sanırım bütün sürümlerde bu hata var. Framework kurabildim ama güncelleştirmeleri yapamıyorum. Ben mühendis olduğum için birçok programla çalışıyorum. Bu hata bana kullandığım programlarda sorun yaratır mı? Ek olarak PC sağlıklı çalışması için Framework gibi kurmam gereken programlar var mı?

2 gündür indirmek için bir çok kez denememe rağmen bu hatayı alıyorum "
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin."

Başka bir linke veya torrent şeklinde yükleyemez misiniz bunu nasıl çözeceğiz?

2 gündür indirmek için bir çok kez denememe rağmen bu hatayı alıyorum "
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez veya indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya çok büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek ya da indirmek için 24 saat kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hâlâ erişemiyorsanız alan yöneticinizle iletişime geçin."

Başka bir linke veya torrent şeklinde yükleyemez misiniz bunu nasıl çözeceğiz?

Selamlar, oturum açıp oturumunuzla indirme yapmayı deneyiniz. Kontrol ettiğimde sorun görülmemekte.

Windows sürümü: Windows 7 Home Basic SP1 64 Bit Türkçe.

ISO adı: Tr_windows_7_home_basic_with_sp1_X64_DVD_u_676489.ISO

SHA1 değeri: B421AA47D9CA88ABD59AF5A13E31A7E25BA2B000
SHA256 değeri: A9D131EEEA5814BE34F653B5835376E4428C708A6A611A84BC62A702783A9DDE

[CODE title="Google Drive indirme linki (şifreli)"]tr_windows_7_home_basic_with_sp1_X64_DVD_u_676489.ZIP

şifre: technopat

SHA değerleri kontrolü için aşağıdaki rehberi inceleyebilirsiniz.

Abi ben bilgisayara kurdum fakat internete hiçbir şekilde ulaşamadım. Sürücüleri USB'ye atıp bilgisayara indirdim ama interneti göremedi ben Ethernet de denedim onun da sürücülerini indirdim olmadı evde başka bilgisayarda yoktu Windows 10'u USB'ye kurup indiremedim mecburen tamirciye götürdüm.
Acaba bu sorun ISO dosyasından mı benden mi kaynaklı?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Abi ben kurdum sorunsuz bir şekilde fakat internetin sürücülerini indirdiğim halde internetten adreslere giremedim çünkü internet ağlarını görmedi. Ethernet bağladım yine olmadı. Lütfen ISO dosyasında mı sıkıntı var yoksa benim mi beceriksizliğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows sürümü: Windows 7 Home Basic SP1 64 Bit Türkçe.

ISO adı: Tr_windows_7_home_basic_with_sp1_X64_DVD_u_676489.ISO

SHA1 değeri: B421AA47D9CA88ABD59AF5A13E31A7E25BA2B000
SHA256 değeri: A9D131EEEA5814BE34F653B5835376E4428C708A6A611A84BC62A702783A9DDE

[CODE title="Google Drive indirme linki (şifreli)"]tr_windows_7_home_basic_with_sp1_x64_dvd_u_676489.zip

şifre: Technopat

SHA değerleri kontrolü için aşağıdaki rehberi inceleyebilirsiniz.

Hocam indirme linkinden indiremiyorum hata veriyor, linki güncelleme şansınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı