Windows 7 Home Basic'ten Windows 10'a Yükseltmek

Daha fazla  
Orjinalinde Windows 7 Home Basic sürüme sahip bir Samsung R540 kullanıyorum. Ama içine Windows 7 ultimate kurdum, sahte oldu tabiki. Şimdi internetten Windows 7 Home Basic indirsem sonra seri numarasını girip aktifleştirsem, Windows 10'a yükseltebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orjinal ürün anahtarı ile windows u etkinleştirirseniz windows 10 a yükseltirken sorun çıkmaz. Windows 10 u sitesinden indirebilirsiniz şu an ücretsizdir.
not: Aynı olay bendede oldu ultimate e ürün anahtarı girip windows 10 a yükselttim.

Şu bağlantıdaki adrese git hemen yükseltine tıkla, inen dosyayı çalıştır windows 10 indirilecek. Windows 10

Şu bağlantıdaki adrese git hemen yükseltine tıkla, inen dosyayı çalıştır windows 10 indirilecek. Windows 10
Bir sorum olacaktı, benim C: diskimde 100 MB yer bulunuyor fakat SSD yani F'de 100GB ; HDD yani E'de 900 GB yer bulunuyor. Bu şekilde yükseltme yapamaz mıyım? Bir yolu yok mudur? Boşaltamıyorum çünkü C diskini...

Bir sorum olacaktı, benim C: diskimde 100 MB yer bulunuyor fakat SSD yani F'de 100GB ; HDD yani E'de 900 GB yer bulunuyor. Bu şekilde yükseltme yapamaz mıyım? Bir yolu yok mudur? Boşaltamıyorum çünkü C diskini...
O konuda bilgim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…