Windows 7 Home Basic'ten Windows 10'a Yükseltmek

Daha fazla  
Orjinalinde Windows 7 Home Basic sürüme sahip bir Samsung R540 kullanıyorum. Ama içine Windows 7 ultimate kurdum, sahte oldu tabiki. Şimdi internetten Windows 7 Home Basic indirsem sonra seri numarasını girip aktifleştirsem, Windows 10'a yükseltebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orjinal ürün anahtarı ile windows u etkinleştirirseniz windows 10 a yükseltirken sorun çıkmaz. Windows 10 u sitesinden indirebilirsiniz şu an ücretsizdir.
not: Aynı olay bendede oldu ultimate e ürün anahtarı girip windows 10 a yükselttim.

Şu bağlantıdaki adrese git hemen yükseltine tıkla, inen dosyayı çalıştır windows 10 indirilecek. Windows 10
Bir sorum olacaktı, benim C: diskimde 100 MB yer bulunuyor fakat SSD yani F'de 100GB ; HDD yani E'de 900 GB yer bulunuyor. Bu şekilde yükseltme yapamaz mıyım? Bir yolu yok mudur? Boşaltamıyorum çünkü C diskini...

Bir sorum olacaktı, benim C: diskimde 100 MB yer bulunuyor fakat SSD yani F'de 100GB ; HDD yani E'de 900 GB yer bulunuyor. Bu şekilde yükseltme yapamaz mıyım? Bir yolu yok mudur? Boşaltamıyorum çünkü C diskini...
O konuda bilgim yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı